درباره ما

پایگاه خبری اخبار خمین(خمین نیوز) در راستای اطلاع رسانی شفاف و بروز در شهرستان خمین در راستای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و اجرای منویات مقام معظم رهبری فعالیت رسانه‌ای خود را از سال 93 آغاز کرده است.

 

این پایگاه خبری تمام اخبار شهرستان خمین و روستاهای آن را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید تمام اخبار خود را اعم از گزارش، تصویر، انتقاد و... مشکلات محل زندگی خود، آثار باستانی و مناطق گردشگری ،عکس‌هایی که به نظر شما جالب است، برای ما ارسال کنید که برای اینکار می‌توانید به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

 

همچنین می‌توانید وبلاگهای خود را در قسمت پلارک این سایت ثبت نام کنید. حتماً از مطالب شما در سایت استفاده خواهد شد و در صورت فعال بودن وبلاگ شما در قسمت پیوند ها لینک خواهد شد.

 

کسانی که مایل هستند با این پایگاه خبری برای پیشرفت و اطلاع رسانی هر چه بیشتر و بهتر اخبار و مشکلات مردم و شهر و هرچیزی که مربوط به شهرستان خمین می‌شود همکاری کند در قسمت تماس با ما پیغام بگذارند.

 

همشهریان گرامی می‌توانند هرگونه انتقادی در راستای پیشرفت شهرستان که از عملکرد مسئولان دارند با ارائه سند با هماهنگی مدیریت سایت از طریق این پایگاه اطلاع رسانی به گوش مسئولان برسانند.

 

با مراجعه به قسمت تماس با ما با این سایت خبری در ارتباط باشید.

 

با تشکر

مدیریت پایگاه خبری خمین نیوز