آغاز ثبت نام متقاضیان تسهیلات رونق تولید در استان مرکزی
تاریخ انتشار خبر : 0303 | کدخبر : 8851

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مرکزی از آغاز ثبت نام متقاضیان تسهیلات رونق تولید استان در سامانه بهین یاب خبر داد.


فاز اول آزاد راه تهران-شمال شهریور امسال افتتاح می شود/ مشکلات و موانع زیادی بر سر راه این پروژه است/ جلسات متعددی را با وزیر راه در این خصوص داشتیم
تاریخ انتشار خبر : 3131 | کدخبر : 8826

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران با اعلام اینکه فاز اول پروژه بزودی افتتاح می شود بیان داشت: با توجه به سرعت قابل توجهی که پروژه به خود گرفته است، فاز اول آزاد راه تهران -شمال در صورت عدم پیش آمد مشکلات و موانع در شهریور ماه سال جاری یعنی سه ماه دیگر به افتتاح می رسید.


پاسخگویی به تهمت‌ها با رسیدگی به پرونده‌های قضایی/ابطال ۲۵۹ مصوبه دستگاه‌های اجرایی/ بازداشت 185 دلال و کارچاق کن/ عفو ۴۰ هزار زندانی/برخی از پاسخ‌های دستگاه قضا ناراحت شدند
تاریخ انتشار خبر : 3131 | کدخبر : 8819

سخنگوی قوه قضائیه ضمن تشریح برنامه‌های هفته قوه قضاییه از برخورد با 50 قاضی و وکیل متخلف، بازداشت 185 دلال و کارچاق کن،حکم صادره برای یکی از محکومان پرونده کهریزک، محاکمه مرتبطین با ترور و اقدامات تروریستی در دادگاه انقلاب و ... سخن گفت.


توضیحات وزیر نفت و معاونش در خصوص فروش رایگان گاز به ترکیه/800 میلیون دلار از بدهی ایران به ترکیه وصول شد/پرونده شکایت ترکیه از ایران بخاطر کیفیت گاز مختومه شد
تاریخ انتشار خبر : 2525 | کدخبر : 8782
اسدالله قره‌خانی، ترکیه 22 سال بوده و طبق ان هر یک از طرفین می‌توانند 5 بار نسبت به قیمت گاز تقاضای تجدیدنظر بکنند.

تاریخ انتشار خبر : 0909 | کدخبر : 8711
موضوع صادرات رایگان گاز ایران به ترکیه پای مجلس شورای اسلامی را نیز به این موضوع باز کرده و تعدادی از نمایندگان خواستار چاره جویی زنگنه در این زمینه شدند.

تولید 156 تن گل محمدی در خمین/ دسترنجی که با نبود صنایع تبدیلی و وجود دلالان به هدر می‌رود
تاریخ انتشار خبر : 0909 | کدخبر : 8706

تولید کننده گل محمدی در خمین گفت: به دلیل وجود دلالان قیمتی که از تولید کننده خریداری می‌شود نصف قیمتی است که به کارخانجات فروخته می‌شود که با وجود صنایع تبدیلی در شهرستان این مشکل برطرف می‌شود.


قیمت نان در ماه رمضان تغییری نکرده است
تاریخ انتشار خبر : 0606 | کدخبر : 8690
رئیس اتحادیه نانوایان گفت: دولت باید در مسیر یکسان سازی آرد قرار گیرد تا شرایط لازم برای رقابت سالم و عرضه نانی با کیفیت فراهم شود.

قیمت گوشت تا پایان سال در استان مرکزی افزایش نمی یابد
تاریخ انتشار خبر : 0202 | کدخبر : 8362
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی با اشاره به ایام پایانی سال گفت: دستگاه های نظارتی استان آمادگی لازم را برای مدیریت سفرهای نوروز دارند و در این رابطه برنامه ریزی های لازم انجام شده است.

تاریخ انتشار خبر : 0909 | کدخبر : 7851
بررسی بازار نشان از آن دارد که برای خرید خودرو با سرمایه‌ای در حدود ۳۰ میلیون تومان می‌توان به سراغ خودروهای داخلی رفت.

توزیع ۱۵ هزارتن برنج و شکر در بازار
تاریخ انتشار خبر : 1010 | کدخبر : 7710
سرانجام پس از ماهها نابسامانی در بازار برنج و صعود بی سابقه قیمت این محصول، وزارت جهادکشاورزی در اقدامی دیرهنگام تصمیم گرفت ۱۰ هزارتن برنج را برای تعدیل قیمت این محصول روانه بازار کند.
قبلی بعدی
بالا