ضرورت برخوردی همچون داعش با پ ک ک مستقر در کرکوک
تاریخ انتشار خبر : دیروز, 16:37 | کدخبر : 9766
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است استفاده بارزانی از پ. ک. ک در اقلیم کردستان روند مذاکرات با دولت عراق را برای وی سخت‌تر می‌کند.

معدوم سازی 19 تن فراورده‌های دامی غیربهداشتی در خمین/تولید 65 درصد از گوشت بوقلمون استان در خمین/صادرات 15 تن عسل به کشورهای عربی
تاریخ انتشار خبر : 1515 | کدخبر : 9728

رئيس شبکه دامپزشکي خمين گفت: در بازرسي‌هاي انجام شده، 90 مورد تخلف بهداشتي ثبت، که 12 مورد به دادگاه معرفي شده است و بيش از 19 تن فراورده‌هاي دامی غیربهداشتی، ضبط و معدوم و از چرخه مصرف انساني خارج شد.


برنامه‌های هفته کودک در خمین اعلام شد
تاریخ انتشار خبر : 1515 | کدخبر : 9720
رئيس اداره بهزيستي خمين با اشاره به اعلام برنامه‌های هفته کودک در این شهرستان گفت: گراميداشت اين هفته با هدف آشنايي والدين با حقوق کودک و اهميت دوران کودکي است. همچنين اجرای برنامه‌ها در این هفته، کودکان را با حقوق و وظايف خود نسبت به والدين، آشنا مي‌شوند.

اتحاد کشورهای اسلامی، مانع از دستیابی آمریکا به اهدافش در منطقه می‌شود
تاریخ انتشار خبر : 1515 | کدخبر : 9727
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دولت آمریکا و عربستان از رابطه کشورهای اسلامی با ایران به شدت خشمگین هستند و می‌دانند که توسعه روابط ایران با دیگر کشورها مانع از دست یابی آنان به اهدافشان می‌شود.

ساخت مرکز رفاهی ویژه سالمندان در خمین
تاریخ انتشار خبر : 1313 | کدخبر : 9722

رئیس اداره بهزیستی خمین از ساخت مرکز رفاهی ویژه سالمندان در خمین خبر داد و گفت: برای ساخت این استراحتگاه با یکی از خیرین رایزنی شده و اقدامات لازم توسط اداره بهزیستی در حال پیگیری است.


پتروشیمی خمین تا پایان سال ۹۷ راه‌اندازی می‌شود/پیشرفت ۴۵ درصدی این پروژه بدون استفاده از منابع مالی دولت
تاریخ انتشار خبر : 1313 | کدخبر : 9725

مدیر سایت پتروشیمی خمین گفت: با پیشرفت این پروژه طبق برنامه، تا پایان سال 97 این واحد شروع به تولید می‌کند که برای حدود 1000 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد می‌شود.


جمع آوري بيش از 220 ميليون تومان زکات در خمين در شش ماهه نخست سال جاری
تاریخ انتشار خبر : 0404 | کدخبر : 9672

مسئول اجراي زکات شهرستان خمين گفت: در 6 ماهه سال جاري بيش از 221 ميليون تومان زکات در شهرستان خمین جمع آوري شده است.


سخنان دیوانه وار ترامپ،نشانه انزوا و شکست سیاست های آمریکا است/ موضع‌گیری روحانی منطبق بر مصلحت جمهوری اسلامی ایران بود
تاریخ انتشار خبر : 3030 | کدخبر : 9648
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: صحبت‌های رئیس جمهور آمریکا نشان از شکست آنها در سیاست‌ها و راهبرد‌های استکبار در مقابل جمهوری اسلامی ایران دارد.

ایران در قرارداد خرید هواپیما متضرر شد/بهانه‌جویی‌های آمریکا به خاطر ترس از پیشرفت جمهوری اسلامی
تاریخ انتشار خبر : 3030 | کدخبر : 9621
کارشناس پدافند غیرعامل به قرارداد خرید هواپیما اشاره و بیان کرد: بستن این قرارداد، در سطح کلان و به مقدار زیاد، از همان ابتدا اشتباه بود چرا که در زمان امضای قرارداد، ایران مبلغی به عنوان پیش پرداخت، داده است که اکنون به مشکل بر می‌خورد و همین که تا الان این قرارداد طول کشیده است ما متضرر شده‌ایم.

شور حسینی در عزاداری‌ها باید با شعور حسینی همراه باشد
تاریخ انتشار خبر : 2929 | کدخبر : 9542

رئيس اداره تبليغات اسلامي خمين گفت: در برگزاري عزاداري‌ها مهمتر از شور حسینی، ايجاد شعور حسینی بيشتر در عزاداري‌ها و عزاداران است که در این راستا محتواي عزاداري بايد مورد توجه قرار بگيرد تا موجب تغيير در نگرش انسان و انسان سازي شود.

قبلی بعدی
بالا