تولید ماهانه ۳۰ هزار جفت کفش در تنها کارگاه تولید کفش جامعه معلولین کشور+عکس
تاریخ انتشار خبر : 1111 | کدخبر : 10210
تنها کارگاه تولید کفش جامعه معلولین کشور در خمین با حمایت خیران کار خود را با تولید ماهانه ۳۰ هزار جفت کفش آغاز کرده است.

طعم تلخ مشکلات به کام زنبورداران؛ سود شیرین عسل در جیب واسطه‌گران!
تاریخ انتشار خبر : 3030 | کدخبر : 10126
خمین قطب تولید عسل در استان مرکزی به شمار می رود اما بی توجهی ها و مشکلات عدیده در این صنعت، کام زنبورداران خمینی را تلخ می کند.

فروشگاه‌های بزرگ بلای جان سوپر مارکت‌ها در خمین/له شدن ۷۰۰ خرده فروشی زیر چرخ فشار اقتصادی
تاریخ انتشار خبر : 1414 | کدخبر : 10106
وجود فروشگاه‌های بزرگ و پر زرق و برق در خیابان‌های اصلی شهر، نمادی از رشد و توسعه شهری به حساب می‌آید، در حالیکه با تخفیف‌های ویژه و جوایزی که برای مشتریان قرار می‌دهند، نفس خرده‌فروشان را تنگ می‌کنند.

مماشات دولت با آشوب افکنی های تلگرامی/ ضد انقلاب می تازد، دولت سکوت می کند
تاریخ انتشار خبر : 0909 | کدخبر : 10088
دولت یازدهم و همچنین شعارهای انتخاباتی روحانی برای به دست آوردن دولت دوازدهم در شرایطی با فعالیت این کانال های تلگرامی و خبری مماشات کردند که حالا ماهیت اصلی این شبکه های مجازی آشکار شده و عملا نشان دادند که به دنبال آشوب افکنی در داخل کشور هستند.

موج‌سواری دلالان بر بازار پرنوسان لوبیا در خمین/وجود صنایع تبدیلی دست واسطه‌ها را کوتاه می‌کند
تاریخ انتشار خبر : 2929 | کدخبر : 9789
بیشترین مشکل لوبیاکاران خمین، به عنوان قطب تولید لوبیا در استان مرکزی، نبود مکان مناسب برای فروش محصولات به دور از دخالت واسطه ها و نواسان بالای قیمت لوبیا در فصل برداشت است.

یکه‌تازی دلالان در سایه نبود سردخانه برای نگهداری سیب/باغدار خمینی: دولت نظارتی ندارد
تاریخ انتشار خبر : 2222 | کدخبر : 9751
با وجود افزایش تولید سیب در هر هکتار باغ در خمین، نبود سردخانه برای نگهداری این محصولات راه را برای دلالان باز کرده است و باغداران مجبورند محصولات خود را با قیمتی ناچیز به دست دلالان بسپارند.

گونه جدیدی از لوبیا در خمین معرفی شد
تاریخ انتشار خبر : 1212 | کدخبر : 9713
یکی از محققین مرکز تحقیقاتی لوبیای خمین گفت: رقم جدیدی از لوبیا به نام «یاقوت» که نوعی از لوبیای قرمز و از ارقام منحصر به فرد در کشور است، در این مرکز تحقیقات شناسایی، اصلاح و نامگذاری شد.

 


تجمع اعتراضی ساکنان روستای چوگان خمین مقابل سازمان آب منطقه‌ای
تاریخ انتشار خبر : 1010 | کدخبر : 9704
جمعی از ساکنین روستای چوگان از توابع شهرستان خمین استان مرکزی روز دوشنبه با تجمع مقابل سازمان آب منطقه‌ای استان مرکزی خواستار رسیدگی به مشکل ۱۵ ساله روستا شدند.

روایتی دیگر از عاشورا/نخل‌گردانی آييني با قدمت ۴۰۰ سال در خمین
تاریخ انتشار خبر : 0909 | کدخبر : 9693
آیین نخل‌گردانی جلوه ارادت مردم خمین به سالار شهیدان در روز عاشورا است که قدمتی به بیش از ۴۰۰ سال در این شهرستان دارد و در سال ۹۱ به ثبت ملی رسیده است.

دولت توان پرداخت مطالبات صنعتگران را ندارد/ مالیات‌های سنگین، مانع رونق تولید است/حمایت دولت از کارآفرینان در حد شعار است
تاریخ انتشار خبر : 2828 | کدخبر : 9614

شهرک صنعتی خمین از جمله شهرک‌هایی است که صنعتگران آن با مشکلات بسیاری روبرو هستند که باعث شده تا با تمام ظرفیت خود تولید نداشته باشند که نارضایتی آنها را در پی داشته است.

قبلی بعدی
بالا