برداشت سالانه ۲۵۰ تن گیلاس از باغات خمین/نبود صنایع تبدیلی و پوشش بیمه‌ای مناسب؛ پاشنه آشیل باغات گیلاس
تاریخ انتشار خبر : 0303 | کدخبر : 8849

رئیس اداره جهاد کشاورزی خمین گفت: میانگین تولید گیلاس در هر هکتار 6 تن است که پیش بینی تولید امسال در شهرستان 250 تن با ارزش 25 میلیارد ریال است.


گره مشکلات بر خوشه های طلایی گندم
تاریخ انتشار خبر : 2929 | کدخبر : 8806
کشاورزان در این روزهای گرم که خوشه های طلایی گندم را درو می کنند،چشمهایشان را به دستان مسئولین می دوزند، تا گره کلاف سردرگم خرید گندم را بگشایند و با آرامش خاطر ،خودکفایی در محصولی که افتخارش برای مسئولین است را تثبیت کنند.

تولید 156 تن گل محمدی در خمین/ دسترنجی که با نبود صنایع تبدیلی و وجود دلالان به هدر می‌رود
تاریخ انتشار خبر : 0909 | کدخبر : 8706

تولید کننده گل محمدی در خمین گفت: به دلیل وجود دلالان قیمتی که از تولید کننده خریداری می‌شود نصف قیمتی است که به کارخانجات فروخته می‌شود که با وجود صنایع تبدیلی در شهرستان این مشکل برطرف می‌شود.


آئین جوی روبی کشاورزان خمینی+ عکس
تاریخ انتشار خبر : 2323 | کدخبر : 8525

هرساله در اوایل فروردین با مساعد شدن هوا کشاورزان خمینی کلیه نهرهای آب منتهی به زمین‌های کشاورزی را برای جلوگیری از هدر رفت آب لایروبی می‌کنند.


پروژه هایی که انتظار اقدام مسئولان را می کشند
تاریخ انتشار خبر : 1515 | کدخبر : 8497
علی رغم تردد مسئولان سطوح مختلف کشور در شهرستان خمین و وعده و وعیدهای مختلف برای تکمیل پروژه های نیمه تمام این شهرستان ،همچنان پروژه های بزرگ خمین انتظار اقدام عملی مسئولان را می کشند.

خانه تکانی بهانه ای برای در کنار هم بودن
تاریخ انتشار خبر : 2222 | کدخبر : 8445

نکته مهم در خانه تکانی گذشته و امروز همکاری تمام افراد خانواده برای تمیز کردن وسایل خانه است و بهانه‌ای برای حضور اعضای یک خانواده در کنارهم است.


تکمیل جاده خمین - محلات تامین اعتبار شد/ مردم منتظر عملیاتی شدن پروژه هستند
تاریخ انتشار خبر : 0505 | کدخبر : 8376

سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان خمین گفت: برای عملیات راهسازی به 60 میلیارد ریال اعتبار نیاز داشتیم که تامین اعتبار شده است و پیمانکار مشغول نقشه برداری است و تجهیزات در محل پیاده سازی شده است و تا قبل از عید نوروز عملیات اجرایی این پروژه شروع می‌شود.


شاهکار مهم دوقلوهای ناشناخته در رزمایش پدافندی سپاه
تاریخ انتشار خبر : 1919 | کدخبر : 8294

چهار پروژه عمرانی خیرساز در خمین افتتاح و کلنگ زنی شد
تاریخ انتشار خبر : 1717 | کدخبر : 8279

همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر چندین پروژه در شهرستان خمین توسط یکی از خیرین شهرستان خمین با حضور استاندار مرکزی و برخی لز مسئولین استانی و شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.

 


مراسم کوسه ناقالی؛ احیای سنتی کهن و نوید زایش و برکت
تاریخ انتشار خبر : 1010 | کدخبر : 8231
مراسم کوسه ناقالی (جشن چوپانان برای شکرگزاری) یکی از رسومات مردم شهرستان خمین است که هرساله برگزار می شود و به نوعی سنتی کهن احیا و همدلی و اتحاد بین اهالی برقرار می شود.
قبلی بعدی
بالا