تاریخ انتشار خبر : 1396/06/15 15:03| کدخبر : 9489

سردار غیب پرور در بازدید از بسیج رسانه:

بسیج متعلق به جناح و گروه خاصی نیست/ بسیج رسانه باید زبان گویای انقلاب و مطالبه‌گر باشد

بسیج متعلق به جناح و گروه خاصی نیست/ بسیج رسانه باید زبان گویای انقلاب و مطالبه‌گر باشد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج رسانه باید برای مقابله با هجمه‌هایی که بر علیه انقلاب اسلامی وارد می‌شود، برنامه عملی داشته باشد گفت: مطالبه‌گری و زبان گویای انقلاب بودن بخشی از فعالیت‌های بسیج رسانه است.

 

به گزارش خمین نیوز،به نقل از فارس؛سردار غلامحسین غیب‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز (چهارشنبه) در بازدید از سازمان بسیج رسانه گفت: بسیج متعلق به جناح و گروه خاصی نیست و هر کسی که نیت و عملش برای اسلام باشد و در هر جای جهان که باشد، بسیجی است.

 

وی افزود: صبر و تحمل و بی‌هیاهو عمل کردن، شرط حضور در جبهه انقلاب است و آن چه باعث پیشرفت ما می‌شود هم‌افزایی است، لذا سیره شهدا و رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس این بود که در راه مبارزه با دشمن متحد عمل می‌کردند.رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: خدمت به خانواده شهدا از اولویت‌های بسیج است که باید با جدیت بیشتری دنبال شود ضمن اینکه از برنامه‌های خوبی مانند نامه‌ای به مدافعان حرم، کلاس‌های سواد رسانه‌ای و خانواده، جشنواره رسانه‌ای ابوذر، خدمت به اصحاب رسانه تشکر می‌کنم.

 

 

 

 

وی تصریح کرد: بسیجیان و فرماندهان بسیج باید با حضور مستمر در مساجد و سرکشی از خانواده‌های شهدا و محرومین که نیاز به توجه و کمک دارند، چهره واقعی بسیج را به نمایش بگذارند.

وی اذعان داشت: امروز دشمن یک جبهه جدیدتر، پیشرفته‌تر و عمیق‌تر را تشکیل داده که درِ آن به روی همه باز است و پیش روی آن در عمق خانه‌ها و محل زندگی‌مان است و اکثر مخاطبان فضای مجازی در کشورهای جهان و در کشور ما جوانان هستند.

سردار غیب پرور خاطرنشان کرد: بسیج رسانه باید برای مقابله با هجمه‌هایی که بر علیه انقلاب اسلامی وارد می‌شود، برنامه عملی داشته باشد. بسیج رسانه باید پشتوانه همه اقشار و تمام ماموریت‌های بسیج باشد، بسیج رسانه زبان گویای انقلاب است. یک انسان در هر جایگاه و سطحی که باشد اگر زبان گویا نداشته باشد نمی‌تواند مطلب خود را برساند. زبان گویای این انقلاب بسیج رسانه است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: مطالبه‌گری نیز بخش دیگری از فعالیت‌های بسیج رسانه است که همان مطالبه و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/ر

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *