تاریخ انتشار خبر : 1396/06/17 09:56| کدخبر : 9505

واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر در قالب مسکن اجتماعی واگذار می‌شود

واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر در قالب مسکن اجتماعی واگذار می‌شود

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: واحدهای خالی مسکن مهر را در قالب مسکن اجتماعی با همکاری بنیاد مسکن واگذار خواهیم کرد.

 

به گزارش خمین نیوز،به نقل از باشگاه خبرنگاران؛محسن نریمان معاون وزیر راه وشهرسازی اظهار کرد: در گذشته به کیفیت واحد‌های مسکن مهر توجه نمی‌شد و در این خصوص سعی کرده‌ایم که مسائل قبلی را برطرف کرده و اقدامات لازم را جهت کیفی‌سازی واحد‌های مسکن مهر به کار گیریم.

 

مدیر عامل شرکت عمران شهر‌های جدید در ادامه افزود: در پردیس برخی از واحد‌های مسکن مهر با کمبود کیفیت و امکانات روبرو بودند که با کیفی سازی این واحد‌ها، در حد مطلوب به متقاضیان تحویل داده شد.

 

 

نریمان در خصوص تحویل دیرهنگام برخی از واحد‌های مسکن مهر نیز گفت: بعضی از واحد‌ها به دلیل مسائلی از جمله  معارض حقوقی، کمبود تسهیلات بانکی و تأخیر در پرداخت آورده متقاضیان و مشکلات مربوط به پیمانکاران مواجه بودند که همین امر موجب تأخیر در  تحویل واحد‌ها شد.

 

 

معاون وزیر راه وشهرسازی بیان کرد: ما سعی کرده‌ایم تسهیلات مسکن مهر را از ۲۵ میلیون  به ۴۰ میلیون تومان رسانده و با تحویل واحد‌های مسکن مهر متقاضیان را در تکمیل آورده خود ترغیب کنیم.

 

 

نریمان در ادامه به واحد‌های مسکن مهر خالی اشاره کرد و گفت: برخی از این واحد‌ها را در پروژه مسکن اجتماعی به کار گرفته و با ایجاد خدمات اجرایی، زیربنایی و روبنایی از جمله راه اندازی مترو در شهر‌های جدید سعی کردیم اقبال مردم را برای سکونت در این شهر‌ها فراهم کنیم.

 

 

انتهای پیام/ر

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *