بازی «پلیس خوب پلیس بد» با ایران؟
تاریخ انتشار خبر : دیروز, 16:42 | کدخبر : 9767
یک بازی سیاسی علیه کلیت نظام جمهوری اسلامی آغاز شده است و در این بازی نقطه مقابل ایران، اروپا و امریکا با نقش‌های متفاوت ایستاده‌اند.

الگو سازی تجزیه طلبانه و خیز چهارم برای ایجاد«خاورمیانه بزرگ»
تاریخ انتشار خبر : 1111 | کدخبر : 9710
در آستانه نابودی کامل داعش، خیز استکباری برای بازتولید پروژه «خاورمیانه جدید» اکنون به نام «خاورمیانه بزرگ» با عاملیت کردستان عراق برداشته شده تا شروعی بر پایان جبهه مقاومت و انهدام کامل ایران باشد.

چه کسانی آسیب‌زننده اصلی به جامعه هستند؟
تاریخ انتشار خبر : 2828 | کدخبر : 9629

 ما نباید منتظر باشیم که عمرسعدی در جامعه اسلامی تربیت بشود و به دشمن بپیوندد بلکه باید تلقی­های حقوقی برای افرادی که به پیکره فرهنگی جامعه ضربه وارد می‌کنند تهیه کنیم.


اثر انگشت عربستان در حوادث میانمار
تاریخ انتشار خبر : 1515 | کدخبر : 9493

 با بررسی حوادث میانمار مشخص شد که درگیری‌ها در ایالت آراکان سال‌هاست وجود دارد و شعله‌ور شدن این درگیری‌ها قبل از عید قربان از فعالیت کشورهای حاشیه خلیج فارس در این منطقه حکایت دارد.


اردوهای جهادی؛ فرصت نابِ پیام رسانی فرهنگی
تاریخ انتشار خبر : 0707 | کدخبر : 9377
فقر برخی مناطق محروم بیش از آنکه مادی باشد، محرومیت معنوی است و باید به این نکته توجه داشت که انگیزه برگزاری اردوهای جهادی و هدف نیروهای جهادی صرفاً فعالیت‌های عمرانی  نیست.

اگر دادگاه سران فتنه برگزار شود
تاریخ انتشار خبر : 3131 | کدخبر : 9272

سران فتنه در سال ۸۸ به مقابله با رأی مردم و نتیجه انتخابات که دلخواه آنان نبود پرداختند و آن مسائل را رقم زدند. تبرئه آقایان در گرو اثبات درستی این ادعاست. آقایان فتنه‌گر اگر نتوانند ادعای خود را ثابت کنند، آن گاه مسئول همه خسارات وارد شده به کشور و مردم خواهند بود.


اگر مدافعان حرم نبودند/انسانیت جغرافیا نمی شناسد
تاریخ انتشار خبر : 2424 | کدخبر : 9194
اگر مدافعان حرم نبودند؛ امروز شاید تو دستت را باید دراز میکردی و برای نجات زندگی ات و خانواده ات منتظر یاری بودی...

ناو اسقاط شده وینسنس و حقوق بشر غربی ها
تاریخ انتشار خبر : 1212 | کدخبر : 8915

سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وينسنس امريكا به مسافران مظلوم، بي‌دفاع و كودكان هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران فرا رسيد و به همين بهانه هرسال ابعاد جديدي از اين جنايت هولناك، تعمدي و ضدانساني امريكايي‌ها عليه ملت ايران روشن مي‌شود.


امان از این صف‌اولی‌ها که اینقدر نازشان زیاد است!/ مگر مطیعی چه گفت؟
تاریخ انتشار خبر : 1010 | کدخبر : 8896

استاد دانشگاه طی یادداشتی نوشت: میثم چه مى‌خواهد؟! ارث پدرش را؟! که دارد! همین دل پاک و سینه چاک و زبان گویا، و مشعل هدایتى که عالم افروز است، همیشه سلامت و در مسیر هدایت و سعادت استوار بماند.


ناتوی عربی؛ اقدام جدید استکبار برای سرکوبی بیداری اسلامی
تاریخ انتشار خبر : 2424 | کدخبر : 8774
آمریکا و عربستان، حمایت قطر از اخوان المسلمین، حماس و ایران را مغایر سیاست‌های خود می‌دانند و این پیام اسرائیلی را به قطر می‌دهند که اگر با آنها همراه نباشد، دچار انزوا و محاکمه می شود.
قبلی بعدی
بالا