سواری با خودروی اسلامی
تاریخ انتشار خبر : 1313 | کدخبر : 10311
چه کسی باید برای کوچک شدن روزبه‌روز سفره خانواده ایرانی، به تأخیر افتادن مکرر پرداخت حقوق کارگر ایرانی، بی‌کار ماندن جوان تحصیل‌کرده ایرانی غصه بخورد؟

موج‌سواری بر یک بی‌قراری/عملکرد ضعیف مسئولان استخوانی در گلوی مردم
تاریخ انتشار خبر : 1313 | کدخبر : 10110
دستور اصلی این خیزش ها و تحرکات مردمی از بیرون مرزها داده شده و با چراغ سبز دشمن انجام می گیرد اما این پیاده نظام دشمن در داخل کشور است که می خواهد اعتراضات مردمی و مطالبات اقتصادی ایشان را به نوعی در راستای تقابل با نظام و جمهوری اسلامی تفسیر کند.

بازخوانی جنگ نرم دشمن و فتنه 88
تاریخ انتشار خبر : 0505 | کدخبر : 10048
دشمن برای 40 سالگی انقلاب برنامه دارد. باید مهیای جنگ نرم سوم دشمن بود، رفتار دشمن را با هوشمندی رصد کرد و در برابر آن شجاعانه مثل همیشه، مردانه ایستاد.

پوزخند تویوتا به پاسپورت ایرانی!/ دیگر کاری از برجام هم ساخته نیست
تاریخ انتشار خبر : 0606 | کدخبر : 9832
روز گذشته شرکت تویوتا موتورز ژاپن از رگولاتور بازار اوراق بهادار آمریکا به‌دلیل فروش یک دستگاه خودروی تویوتا به سفارت ایران در هند توسط شعبه هندی این شرکت عذرخواهی کرد.

شهيد سعيد جعفري، الگوي انقلابي بصير
تاریخ انتشار خبر : 0303 | کدخبر : 9813
امروز مصادف است با سالگرد شهادت شهيدسرافراز و مجاهدفي سبيل الله، بسيجي مخلص و ولايتمدار، پاسدار و طلبه جوان و اولين فرمانده بسيج و سپاه در كرمانشاه سردار سرلشكر سيد محمد سعيد جعفري كه با هوشمندي سازمان بسيج مستضعفين به عنوان شهيد شاخص سال ۹۶ كشور انتخاب و معرفي شده است.

بازی «پلیس خوب پلیس بد» با ایران؟
تاریخ انتشار خبر : 2424 | کدخبر : 9767
یک بازی سیاسی علیه کلیت نظام جمهوری اسلامی آغاز شده است و در این بازی نقطه مقابل ایران، اروپا و امریکا با نقش‌های متفاوت ایستاده‌اند.

الگو سازی تجزیه طلبانه و خیز چهارم برای ایجاد«خاورمیانه بزرگ»
تاریخ انتشار خبر : 1111 | کدخبر : 9710
در آستانه نابودی کامل داعش، خیز استکباری برای بازتولید پروژه «خاورمیانه جدید» اکنون به نام «خاورمیانه بزرگ» با عاملیت کردستان عراق برداشته شده تا شروعی بر پایان جبهه مقاومت و انهدام کامل ایران باشد.

چه کسانی آسیب‌زننده اصلی به جامعه هستند؟
تاریخ انتشار خبر : 2828 | کدخبر : 9629

 ما نباید منتظر باشیم که عمرسعدی در جامعه اسلامی تربیت بشود و به دشمن بپیوندد بلکه باید تلقی­های حقوقی برای افرادی که به پیکره فرهنگی جامعه ضربه وارد می‌کنند تهیه کنیم.


اثر انگشت عربستان در حوادث میانمار
تاریخ انتشار خبر : 1515 | کدخبر : 9493

 با بررسی حوادث میانمار مشخص شد که درگیری‌ها در ایالت آراکان سال‌هاست وجود دارد و شعله‌ور شدن این درگیری‌ها قبل از عید قربان از فعالیت کشورهای حاشیه خلیج فارس در این منطقه حکایت دارد.


اردوهای جهادی؛ فرصت نابِ پیام رسانی فرهنگی
تاریخ انتشار خبر : 0707 | کدخبر : 9377
فقر برخی مناطق محروم بیش از آنکه مادی باشد، محرومیت معنوی است و باید به این نکته توجه داشت که انگیزه برگزاری اردوهای جهادی و هدف نیروهای جهادی صرفاً فعالیت‌های عمرانی  نیست.
قبلی بعدی
بالا