تاریخ انتشار خبر : 1392/09/25 09:42| کدخبر : 1890

پیام ما شهیدان خون ماست

پیام ما شهیدان خون ماست

پیام ما شهیدان خون ماست . شما را سفارش می کنم که پشتیبان ولایت فقیه باشید چون ولایت فقیه استمرار خط سرخ امامت است ...

 

به گزارش سایت خبری خمین نیوز پاسدار شهید محمد طاهر گرامی در سال 1328 در روستای خلیل آباد از توابع شهرستان خمین به دنیا آمد . او که از پیشکسوتان خط ایمان و مبارزه بود ، سرمایه معنوی این حرکت را از همان کودکی فراهم کرده بود . شش ساله بود که با قرآن نجات بخش در مکتب خانه آشنا شد . ضمن فراگیری و تحصیل دانش در امر کشاورزی نیز به خانواده کمک می کرد ولی درس را رها کرد و به کار پرداخت و در تهران به بنایی مشغول شد . پیوندش هرگز با مسجد و مجالس دینی قطع نشد. آگاه بود و فداکار ، از این رو به جریان پر برکت مبارزه پیوست . ابتدافعالیتهای مخفی علیه رژیم طاغوت داشت . پس آشکارا در مسیر مبارزه قرار گرفت فعالیتش از سال 1354 تا 1357 شدت و گسترش یافت پخش اعلامیه و نوار سخنرانیهای حضرت امام خمینی (ره) یکی از این تلاشهای افشاگرانه بر ضد رژیم شاه بود در این راه نیز چند بار دستگیر و شکنجه شد . پس از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از اعضای تشکیل دهنده کمیته های مردمی در شهرستان به شمار می رفت . با تشکیل سپاه افتخار عضویت در این نهاد مقدس را یافت و هنگامی که کردستان مورد تهاجم ضد انقلاب قرار گرفت داوطلبانه به آن خطه عزیمت کرد و در جنگ تحمیلی نیز در جبهه های جنوب فعالیت چشمگیری داشت و در عملیات والفجر 3 و 4 به عنوان معاونت گردان ایفای وظیفه می کرد . در عملیات حماسه آفرین خیبرپس از ابراز رشادتهای فراوان در 5 اسفند ماه 62 در جزایر مجنون بر اثر اصابت ترکش به سر و صورت به درجه رفیع شهادت رسید و به صف عاشورائیان انقلاب پیوست .
بخشی از وصیتنامه شهید محمد طاهر گرامی
ای کسانی که دم از یاری امام حسین (ع) می زنید امروز پرچم حسین به دست نائب و فرزندش امام خمینی است و شما را صدا می زند هر کس به آن ندا پاسخ ندهد فردای قیامت در برابر دادگاه عدل خدا مسئول خواهد بود . پیام ما شهیدان خون ماست . شما را سفارش می کنم که پشتیبان ولایت فقیه باشید چون ولایت فقیه استمرار خط سرخ امامت است ...
ما همه از دنیا می رویم و خواهیم رفت اما آنها که حق را یاری نکردند ، در حسرت و رنج به سر خواهند برد . ای خدایی که از پدر و مادر مهربانتری ، مرا یاری کن که بنده و عبد تو باشم و قدمی که بر می دارم به طرف آتش و خون جز به تو ما به درگیری فکر می کنم . امت اسلام بدانید ما خون می دهیم تا فرج امام زمان نزدیک شود.

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *