تاریخ انتشار خبر : 1393/03/18 11:02| کدخبر : 1985

تمام مقاطع زندگی ام با ورزش همراه بود

تمام مقاطع زندگی ام با ورزش همراه بود

دز طول دوران زندگی ام ورزش را در کنار فعالیتهای دیگر ادامه دادم و در این راه نیز موفقیتهای زیادی کسب کردم.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خمین نیوز محسن رضایی در سال 1367 در شهرستان خمین بدنیا آمد.وی ورزش را از 9 سالگی در رشته کشتی زیر نظر استاد قادر انوش شروع کرد. رضایی در گفتگو با خبرگزاری خمین نیوز گفت : حدود دو سال در این رشته فعالیت کردم. به خاطر علاقه ای که به ورزش های رزمی داشتم با کاراته سبک شیتوریو آشنا شدم و زیر نظر استاد مردای دو سال و نیم در این رشته تا اخذکمربند قهوه ای پیش رفتم. بعد از آن با کمک یکی از دوستان با استاد امید محترمی آشنا شدم و تا قبل از ورود به دانشگاه کاراته و بعد از تغییر سبک استاد امید محترمی به شائولین به کنگ فوی شائولین پرداختم و موفق به اخذ کمربند مشکی دان یک شدم . در سال 1386 در رشته برق گرایش مخابرات در دانشگاه فنی مهندسی وابسته به دانشگاه فردوسی مشهد ادامه تحصیل دادم . با ورود به دانشگاه مشهد مقدس به دنبال بهترین باشگاه های رزمی رفتم و طی 5-6 ماه اول 4 سبک عوض کردم تا اینکه با استاد حاتمیان و سبک نیوکنگفو آشنا شدم و همزمان با تحصیل در دانشگاه به مدت دو سال شاگرد ایشان بودم ، بعد از بازگشت به خمین در سال 1389 اولین کلاس خودم را در سالن 22 بهمن با سبک سلاح سرد و دفاع شخصی شروع کردم. همزمان در کلاسهای کانچو فرجی(رئیس سبک نینجا) در کرج و استاد زهره وندی نماینده نینجای استان مرکزی شرکت می کردم . بعد از یک سال و نیم موفق شدم در سال 1391 سبک قدرتمند نین جوتسو را در خمین بنیانگذاری کنم. سبک نین جوتسو سبک بسیار جذاب و زیبایی است ولی به علت اینکه مبارزات اوپن کمیته نینجا ، نیاز مبارزه ای نینجا کاران خمین را برآورده نمی کرد ، مبارزات باشگاه را به mma (مبارزات ترکیبی ) تغییر دادم . در حال حاضر تیم نینجای خمین قوی ترین تیم استان و حتی استانهای همجوار در هنرهای فردی و سلاح و آکروبات می باشد و تیم مبارزات mma خمین ، تنها تیم استان شرکت کننده در مسابقات کشوری mma می باشد. در حال حاضر نیز در رشته مهندسی الکترونیک در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستم.

 


رضایی از افتخاراتش گفت :
رئیس سبک دفاع شخصی و قوت الرمی (mma ) استان مرکزی و نینجوتسو (نینجا) شهرستان خمین – دارای کمربند مشکی دان 3 . دارای مربیگری فدارسیونی در رشته های ووشو ، دفاع شخصی ، کیک بوکسینگ ، سلاح سرد نینجا ( نین جوتسو ) -رئیس کمیته سلاح سرد کل کشور سال 1390 – عضو تیم ملی سبک دفاع شخصی و قوت الرمی (mma) سال 1391


مقامهای کسب کرده در مسابقات مختلف:
1-    مقام اول مسابقات هنرهای فردی هیئت رزمی استان مرکزی استایل نانچاکو سال 1391
2-    مقام اول مسابقات هنرهای فردی هیئت رزمی استان مرکزی استایل چوب سال 1391
3-    مقام دوم مسابقات کشوری مبارزات بین سبکی کونگ فو خراسان رضوی سال 1387
4-    مقام دوم مسابقات کشوری سبک دفاع شخصی و قوت الرمی تهران سال 1390
5-    قهرمان مسابقات کشوری سبک دفاع شخصی و قوت الرمی رباط کریم سال 1391
6-    قهرمان تیمی مسابقات کشوری سبک سلاح سرد خمین سال 1390
7-    قهرمان تیمی مسابقات استانی هنرهای فردی استان مرکزی ( اراک) سال 1391
مدارک و احکام کسب کرده :
1-    مدرک مربیگری فدراسیونی و حکم فنی ووشو ( کونگ فوی چینی) از فدراسیون ووشو
2-    مدرک مربیگری فدراسیونی و حکم فنی دفاع شخصی و قوت الرمی (mma) از فدراسیون ورزشهای رزمی
3-    دارای حکم فنی کاراته سبک کان ذن ریو از فدراسیون کاراته
4-    مدرک مربیگری سلاح سرد و دفاع شخصی و حکم فنی از انجمن هنرهای رزمی
5-    مدرک مربیگری نین جوتسو نینجا و حکم فنی نینجا از فدراسیون ورزشهای رزمی
6-    دارای حکم استاژ برگزار کننده سلاح نانچاکو
7-    دارای گواهی نامه شرکت در تای کای نینجا سال 2012چ

رضایی در پایان گفت اکنون در سالن 22 بهمن بلوار بهشتی در روزهای فرد از ساعت 17 الی 19:15 و در روزهای زوج در سالن کوثر واقع در میدان پلیس از ساعت 19 الی 20:30مشغول مربیگری هستم.

khomein
موفقیت های شما قابل تحسین است
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *