تاریخ انتشار خبر : 1395/09/25 14:28| کدخبر : 8061

مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری خمین در مراسم تجلیل از رانندگان:

صدور کارت شناسایی برای 800 راننده/ بیمه مهمترین مشکل رانندگان حمل و نقل شهری

صدور کارت شناسایی برای 800 راننده/ بیمه مهمترین مشکل رانندگان حمل و نقل شهری

مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری خمین گفت: بیمه رانندگان یکی از مهمترین مشکلات آنها است که نزدیک به دو سال است که سامانه ثبت بیمه قطع شده است و نمی توان افراد را ثبت نام کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری خمین نیوز حمید رضایی مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری خمین در مراسم تجلیل از رانندگان و مدیران برتر سازمان حمل و نقل شهرستان خمین با اشاره به ساماندهی خودروهای باری و مسافر گفت: تا کنون 1080 خودروی باری و مسافربری در شهرستان خمین ساماندهی شده اند که خودروهای مسافربری روزانه بیش از 20 هزار نفر را در شهرستان جابجا می کنند.

 

وی افزود: در سال جاری 81 خودروی فرسوده به منظور تعویض در سامانه ثبت شده اند که از این تعداد 50 خودرو تحویل داده شده است و در صورت تحویلی مابقی خودروها، فرسودگی ناوگان تاکسی به زیر 5 درصد خواهد رسید.

 

رضایی ادامه داد: بیش از 20 دوره کلاسهای آموزشی برگزار شده است و همچنین در حوزه سلامت به کمک دانشکده علوم پزشکی خمین 140 راننده به طور رایگان معاینه شده اند.

 

وی همچنین به ساماندهی رانندگان در شهرستان اشاره و بیان کرد: تا کنون برای 800 راننده کارت شناسایی صادر شده است و کارت احراز هویت با هدف کاهش گمنامی و پیشگیری از جرایم و تخلفات احتمالی در شبکه حمل و نقل شهری در وسیله نقلیه این رانندگان نصب شده است.

 

مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری خمین افزود: در دو سال گذشته 90 درصد از مصوبات شورای ترافیک با اعتبار 800 میلیون ریال اجرا شده است.

 

رضایی در ادامه به برخی از مشکلات رانندگان اشاره و تصریح کرد: بیمه رانندگان یکی از مهمترین مشکلات آنها است که نزدیک به دو سال است که سامانه ثبت بیمه قطع شده است و نمی توان افراد را ثبت نام کرد.

 

وی همچنین احداث یک خط ویژه برای تردد ساکنین شهرک های تازه تاسیس را از ضروریت های ناوگان حمل و نقل عنوان کرد.

 

در پایان این مراسم از رانندگان و مدیران برتر سازمان حمل و نقل شهرستان خمین با اهدای جوایز تجلیل شد.

 

انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *