تاریخ انتشار خبر : 1396/03/26 16:10| کدخبر : 8792

امام جمعه خمین:

اعتراض مردم و مسئولین انقلابی به سند 2030 نمونه بارز آتش به اختیار بود/تحریم‌های جدید علیه ایران نمونه‌ای دیگر از جنایت‌های آمریکا است

اعتراض مردم و مسئولین انقلابی به سند 2030 نمونه بارز آتش به اختیار بود/تحریم‌های جدید علیه ایران نمونه‌ای دیگر از جنایت‌های آمریکا است

امام جمعه خمین گفت: جایی که مردم مشاهده می‌کنند که مسئولین در انجام اموری کوتاهی می‌کنند باید مطالبه گر باشند مثل مسائل اقتصادی از جمله ورود کالای قاچاق به کشور و یا مسائل فرهنگی که می‌توان به اعتراض مردم و مسئولین انقلابی به سند 2030 به دلیل تضاد با فرهنگ اسلامی اشاره کرد، که در نهایت این سند ملغی شد.

 

به گزارش خمین نیوز حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی امام جمعه شهرستان خمین در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد آتش به اختیار گفت: برخی از این فرمایش مقام معظم رهبری برداشت درستی ندارند در حالی که واضح است و در واقع مطالبه گری مردم از مسئولین در چارچوب قانون و مقررات است.

 

وی افزود: جایی که مردم مشاهده می‌کنند که مسئولین در انجام اموری کوتاهی می‌کنند باید مطالبه گر باشند مثل مسائل اقتصادی از جمله ورود کالای قاچاق به کشور و یا مسائل فرهنگی که می‌توان به اعتراض مردم و مسئولین انقلابی به سند 2030 به دلیل تضاد با فرهنگ اسلامی اشاره کرد، که در نهایت این سند ملغی شد.

 

حسینی در ادامه به جنایت‌های آمریکا در منطقه اشاره و بیان کرد: تحریم‌های جدید علیه ایران، تشویق عربستان و فروش اسلحه به این کشور برای حمله به مردم مظلوم یمن و حمایت از داعش از جمله جنایت‌های آمریکا است.

 

وی تصریح کرد: در رقه 120 سرکرده داعش توسط آمریکا خارج شدند که این نشان از حمایت آمریکا از این گروهک‌های تروریستی است که البته با حملات روسیه تعدادی از این سرکرده‌ها به هلاکت رسیدند.

 

حسینی ادامه داد: تا کنون جبهه مقاومت پیروزی‌های زیادی را بدست آورده است که در همین راستا نیز ارتباط ارتش سوریه و عراق در مرزها، نشان از نابودی داعش و شکست امریکا است.

 

امام جمعه خمین بیان کرد: آمریکا از ملت ایران و قدرت نظامی این کشور وحشت دارد و نمی‌تواند به این کشور حمله کند چرا که با مقابله سخت ایران روبرو خواهد شد.

 

وی در ادامه به هفته صرفه جویی در آب اشاره و تصریح کرد: وزارت جهاد کشاورزی در بخش مکانیزه کردن آبیاری کوتاهی کرده و به خوبی عمل نکرده است این در حالی است که کشور ما، کشوری کم آب است و البته مردم نیز باید در مصرف آب صرفه جویی کنند.

 

حسینی به تشکیل جهاد سازندگی اشاره کرد و گفت: جهاد سازندگی در روستاها خدمات زیادی را در تمام زمینه انجام داده است همانطور که در جبهه‌های جنگ فعالیت‌های زیادی انجام داد که به سنگرسازان بی سنگر معروف بودند.

 

وی در ادامه به سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، عزل بنی صدر، شهادت مصطفی چمران و همچنین شهیدان صفار هرندی، صادق امانی، نیک نژاد و بخارایی اشاره کرد.

 

انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *