تاریخ انتشار خبر : 1396/03/29 14:11| کدخبر : 8808

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاسیت خارجی مجلس:

سیلی سپاه به داعش نشان داد دشمنان با مسافت‌های طولانی هم در امان نیستند

سیلی سپاه به داعش نشان داد دشمنان با مسافت‌های طولانی هم در امان نیستند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاسیت خارجی مجلس با اشاره به «سیلی سپاه به داعش» گفت: اقدام سپاه نشان داد در مسافت‌های بسیار طولانی هم هیچ کدام از دشمنان ایران امنیت ندارند و نمی‌توانند به ایرانی‌ها صدمه وارد کنند و با فرار از پاسخ‌های کوبنده در امان بمانند.

 

به گزارش خمین نیوز محمدابراهیم رضایی عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاسیت خارجی مجلس در واکنش به شلیک موشک‌های سپاه به مقر داعش در دیرالزور بیان کرد: بمباران مقر فرماندهی داعش، عزم و اراده مسئولان نظام را درسرجای خود نشاندن کسانیکه نشان داد که بخواهند به حریم امنیتی ایران تعرض داشته باشند.

 
وی ادامه داد: نیروهای نظامی ایران به کسانی که به حریم امنیتی کشور ما ورود کنند بسیار سریع و با دقت لازم پاسخ‌های درهم شکننده می‌دهند.

نماینده خمین در مجلس با بیان اینکه حمله موشکی سپاه به دیرالزور توانایی هدف گیری موقعیت‌های دشمنان درمسافت‌های طولانی از کشور را نشان داد، افزود: این اقدام سپاه در واقع یک رزمایش عملی بود که بخش وسیعی از توان موشکی، دفاعی و تهاجمی ایران را به نمایش گذاشت.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاسیت خارجی مجلس تصریح کرد: اقدام سپاه نشان داد در مسافت‌های بسیار طولانی هم هیچ کدام از دشمنان ایران امنیت ندارند و نمی‌توانند به ایرانی‌ها صدمه وارد کنند و با فرار از پاسخ‌های کوبنده ما در امان بمانند.

رضایی خاطرنشان کرد: درپی حمله موشکی سپاه به مقر داعش، دوستان از اقتدارمان لذت بردند و دشمنان هراسان شدند و حساب دست شان آمد که ایران ابزار ارائه قدرت خویش را دارد و در هرجایی که منافعش اقتضا کند می‌تواند ارائه کند.
منبع: میزان
انتهای پیام /م
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *