مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خمین:

رتبه نخست ستاد بازسازی عتبات عالیات خمین در استان مرکزی/«خمین» 2 موکب پذیرایی برای زائران اربعین حسینی در کربلا دایر می کند

تاریخ انتشار خبر : 1396/06/21 12:42| کدخبر : 9537

 

به گزارش خمین نیوز حیدر خسروی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان خمین در جلسه امروز این ستاد در دفت امام جمعه شهرستان با اشاره به عملکرد این ستاد در استان گفت: در سال گذشته در بحث جمع‌آوری کمک‌های مردمی، ستاد شهرستان با 200 نفر خادم افتخاری، در استان مرکزی مقام اول را کسب کرد.

 

وی افزود: سال گذشته، 150 میلیون تومان کمک‌های نقدی جمع‌آوری شد و همچنین افرادی برای ساخت عتبات عالیات به عراق اعزام شدند.

 

خسروی ادامه داد: در حال حاضر ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور سه پروژه ترفیع گنبد امام حسین(ع)، توسعه صحن حضرت زهرا(س) و همچنین ساخت صحن عقلیه بنی‌هاشم(ع) را در دست دارد که نیازمند کمک‌های مردمی است.

 

وی بیان کرد: در محرم و صفر نیز برنامه‌هایی از قبیل طرح مشارکت دانش‌آموزان در بازسازی عتبات عالیات که خمین در این طرح در کشور پیشقدم بوده، مشارکت کارکنان دولتی، مشارکت بسیجیان و پاسداران در جمع‌آوری کمک‌های مردمی، انجام خواهد شد.

 

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خمین افزود: در مساجد و امامزادگان نیز در طول سال این کمک‌ها جمع‌آوری می‌شود که مردم مشارکت خوبی راداشته‌اند.

 

خسروی همچنین به برنامه‌های شهرستان در اربعین حسینی اشاره و بیان کرد: امسال قرار است، شهرستان خمین دو موکب در صحن عقیله بنی هاشم(ع) در کربلا برپا کند که نیاز به پشتیبانی دارد.

 

انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *