تاریخ انتشار خبر : 1396/06/22 08:59| کدخبر : 9541

تحصیل ۱۳۰ طلبه در مدرسه علمیه هاجر خمین با کمترین امکانات

تحصیل ۱۳۰ طلبه در مدرسه علمیه هاجر خمین با کمترین امکانات

مدیر مدرسه علمیه هاجر خمین گفت: ۱۳۰ طلبه خواهر در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند این مرکز آموزشی با کمترین امکانات شروع به کار کرد و اساتید آن از امکانات آموزشی و پژوهشی محروم هستند.

 

به گزارش خمین نیوز مدیر مدرسه علمیه هاجر خمین گفت: ۱۳۰ طلبه خواهر در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند این مرکز آموزشی با کمترین امکانات شروع به کار کرد و اساتید آن از امکانات آموزشی و پژوهشی محروم هستند.

 

وی افزود: در این مدرسه ۲۰ استاد؛ ۹ نفر از اساتید خواهر و ۱۱ نفر از اساتید برادر، با مدرک دکترا، سطح چهار و سه حوزه تدریس می‌کنند، این حوزه علمیه امکانات آموزشی و پژوهشی ندارد و اساتید هیچگونه امکانات رفاهی مانند سرویس ایاب و ذهاب ندارند.
همزه‌لو ادامه داد: حوزه علمیه خواهران با کمترین امکانات شروع به کار کرد و در حال حاظر ساختمان حوزه تکمیل شده است اما از نظر دیوارکشی و محوطه سازی ساختمان مشکل دارد.
وی اظهار کرد: به دلیل حضور طلاب خواهر در این مرکز دینی تأسیس مهد کودک برای نگهداری از کودکان طلاب به منظور کاهش دغدغه آنها هنگام حضور در کلاس بسیار ضروری است.
مدیر حوزه علمیه هاجر با تاکید بر ارتقاء سطح معرفتی شهرستان خمین از طریق حضور طلاب خواهر خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس به منظور ترویج سبک زندگی اسلامی و اعزام مبلغ به دانشگاه‌ها و مدارس با هدف آموزش تفسیر و احکام از اقدامات این مدرسه دینی است.

منبع : ایکنا
انتهای پیام/م
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *