تاریخ انتشار خبر : 1396/08/16 07:26| کدخبر : 9874

تکمیل مجموعه ورزشی کارگران خمین به 30 میلیارد ریال اعتبار نیازدارد

تکمیل مجموعه ورزشی کارگران خمین به 30 میلیارد ریال اعتبار نیازدارد

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی خمین گفت: تکمیل مجموعه ورزشی کارگران این شهرستان به بیش از 30 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

به گزارش خمین نیوز؛ محمد رضا مختاری، رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی خمین گفت: برای احداث استخر سر پوشیده در این مجموعه ورزشی 20 میلیارد ریال اعتبار و برای احداث زمین چمن مصنوعی؛ 10 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.


وی با بیان اینکه امسال از محل اعتبارات تملک دارایی، پنج میلیارد ریال برای تکمیل این مجموعه مصوب شده افزود: در صورت تخصیص این اعتبار احیای زمین چمن طبیعی در دستور کار قرار می گیرد.


رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی خمین گفت: عملیات ساخت این مجموعه ورزشی در زمینی به مساحت چهار هکتار با امکانات زمین فوتبال، سالن چند منظوره، ساختمان اداری، استخر، خوابگاه و رختکن از سال 80 آغاز شده است.


مختاری گفت: برای ساخت این مجموعه حدود 30 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و به دلیل تامین نشدن اعتبار، عملیات اجرایی طرح های جانبی این مجموعه که شامل استخر سرپوشیده و زمین چمن مصنوعی، انجام نشده است.


وی تعداد کارگران این شهرستان را بر اساس آخرین آمار، سه هزار و 440 کارگر بیان کرد و افزود: با تزریق اعتبار ملی در روند اجرایی این طرح، تسهیلات رفاهی مناسبی در اختیار جامعه کارگری این شهرستان قرار می گیرد.


حدود چهار هزار ورزشکار سازمان یافته در شهرستان 105 هزار نفری خمین وجود دارد.

 

منبع: ایرنا

انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *