تاریخ انتشار خبر : 1396/08/20 07:10| کدخبر : 9882

مسابقات دوی صحرانوردی استان مرکزی در خمین پایان یافت

مسابقات دوی صحرانوردی استان مرکزی در خمین پایان یافت

مسابقات انتخابی دوی صحرانوردی استان مرکزی به منظور شناخت نفرات برتر برای حضور در رقابت های قهرمانی کشوری، در خمین پایان یافت.

 

به گزارش خمین نیوز؛ مسابقات انتخابی دوی صحرانوردی استان مرکزی روز جمعه با شرکت ۴۰ ورزشکار از شهرهای اراک، شازند، خمین و قورچی باشی عصر جمعه در خمین برگزار شد.

 

براساس این گزارش، مسابقات دوی صحرانوردی در سه رده نوجوان، جوانان و بزرگسالان پیگیری شد که در نهایت در رده سنی نوجوانان به مسافت شش کیلومتر، امیر حسین ده حقی از اراک به مقام نخست دست یافت، سید حسین هاشمی از خمین نایب قهرمان شد و حسین سلطانی از اراک در جایگاه سوم قرار گرفت.


در رده سنی جوانان هم به مسافت هشت کیلومتر  علی رضا محمدی از خمین به مقام نخست دست یافت.

 

 

همچنین در رده سنی بزرگسالان  به مسافت ده کیلومتر رحیم رستگاری و ضرغام الله یاری هر دو از اراک به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند و محمد حسین زاده از خمین در جایگاه سوم ایستاد.

 

 

حمید کهریزی، دبیر هیات دو و میدانی استان مرکزی در حاشیه این مسابقات گفت: نفرات برتر مسابقات در قالب تیم استان مرکزی طبق نظر کمیته فنی هیات دو و میدانی استان، به مسابقات قهرمانی کشوری دوی صحرانوردی که در نیمه دوم آذرماه سال جاری در اصفهان برگزار خواهد شد اعزام می شوند.

 

 

به گفته دبیر هیات دو و میدانی استان مرکزی، در حاشیه مسابقات از امیر فاضلی نسب، نایب قهرمان دوی صحرانوردی جوانان آسیا در سال ۹۴ و هاشم یادگاری، نایب قهرمان دوی ۱۰۰ متر ناشنوایان جهان در سال جاری تقدیر شد.

 

 

همچنین خردسال ترین ورزشکار این مسابقات با شش سال سن به نام بردیا امجدی که توانست سه کیلومتر بدود، مورد تقدیر و تشویق قرار گرفت.  

 

 

مسابقات دوی صحرانوردی استان مرکزی زیرنظر هیات دو و میدانی استان مرکزی و با همکاری هیات دو و میدانی و اداره ورزش و جوانان شهرستان خمین برگزار شد.

 

منبع: مهر

انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *