تاریخ انتشار خبر : 1396/08/20 07:09| کدخبر : 9883

جوابیه

جوابیه آموزش و پرورش استان مرکزی در خصوص تعطیلی یکی از مدارس خمین

جوابیه آموزش و پرورش استان مرکزی در خصوص تعطیلی یکی از مدارس خمین

چندی پیش خبر تعطیلی یکی از مدارس خمین از اول مهرماه تاکنون با انتشار عکسی در فضای مجازی منتشر شد که روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی این خبر تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری خمین نیوز چندی پیش خبر تعطیلی یکی از مدارس خمین از اول مهرماه تاکنون با انتشار عکسی در فضای مجازی منتشر شد.

 

 
در این راستا روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی در خصوص خبر تعطیلی مدرسه روستای جلماجرد شهرستان خمین جوابیه منتشر کرد که به شرح ذیل است:

با توجه به انتشار خبر غیر واقعی در ارتباط با تعطیلی مدرسه روستای جلماجرد شهرستان خمین در استان مرکزی، به اطلاع می رساند:

مدرسه ابتدائی عفت روستای جلماجرد دارای ١۶ دانش آموز در ۴ پایه تحصیلی می باشد که از ابتدای مهرماه بصورت منظم شروع بکار نموده و هیچگونه وقفه‌ای در فعالیت آن ایجاد نشده است.

طبق مقررات مندرج در دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی ذیل بخش دوّم تحت عنوان ضوابط تشکیل کلاس و مدرسه در صفحه ده در مدارس روستائی با تعداد حداکثر بیست نفر دانش آموز در سه یا چهار پایه یک کلاس و یک مدیر آموزگار اختصاص می یابد که با وجود ۱۶ دانش آموز این روستا در چهار پایه امکان اختصاص بیش از یک نفر مدیر آموزگار وجود ندارد.

مدیرآموزگار این واحد آموزشی از جمله معلمین فعال و با انگیزه است که علاوه بر ساعات رسمی مدرسه به منظور کمک به دانش آموزان فعالیت‌های فوق العاده‌ای را نیز به انجام می رساند.

بنر نصب شده روی دیوار مدرسه پس از اتمام فعالیت این واحد آموزشی و به جهت ایجاد فضای ملتهب به منظور دست یافتن به خواسته‌های مورد نظر ( اختصاص بیش از یک معلم) صورت پذیرفته است.

در آخرین مراجعه به این واحد آموزشی در چهارشنبه مورخه ۱۷ آبان ۹۶ مدرسه دایر و فعالیت آموزشی و پرورشی در آن استمرار دارد.

 

انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *