تاریخ انتشار خبر : 1396/09/01 09:05| کدخبر : 9921

عضو کمیسین امنیت ملی مجلس

پیروزی جبهه مقاومت؛ مدیون هدایت‌های رهبر انقلاب و رشادت رزمندگان/برچیده‌شدن بساط داعش درس عبرتی برای حامیان آن شد

پیروزی جبهه مقاومت؛ مدیون هدایت‌های رهبر انقلاب و رشادت رزمندگان/برچیده‌شدن بساط داعش درس عبرتی برای حامیان آن شد
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بساط داعش که یک توطئه بزرگ و بلای جان مسلمانان، علیه محور مقاومت بود، برچیده شد و این امر سیلی محکمی بر گوش آمریکا و حامیان داعش بود.

محمد ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خمین نیوز با اشاره به پیروزی محور مقاومت در برابر داعش و شکست گروه‌های تکفیری گفت: بساط داعش که یک توطئه بزرگ و بلای جان مسلمانان، علیه محور مقاومت بود، برچیده شد و این امر سیلی محکمی بر گوش آمریکا و حامیان داعش بود.

وی اظهار کرد: این روز، یک روز تاریخی و مهم در تاریخ اسلام است که همه از نابودی داعش و آزادسازی سوریه و عراق خوشحال هستند و باید گرامی داشته شود.

 

رضایی ادامه داد: این پیروزی با مدیریت مقام معظم رهبری و جانفشانی‌های شهدای مدافع حرم، جانبازان و ایثارگران و اتحاد کشورهای ایران، سوریه، لبنان و عراق و کشورهای متحد با محور مقاومت حاصل شد.

 

وی بیان کرد: این پیروزی را باید به رهبر معظم انقلاب، ملت ایران و همه خانواده‌های شهدا و جانبازان و رزمندگانی که در این جنگ شرکت کردند، تبریک گفت.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی افزود: هدایت‌های مدبرانه مقام معظم رهبری در تمام لحظات این جنگ و دستور حضور فرماندهان سپاه از جمله شهید همدانی و حاج قاسم سلیمانی برای انسجام محور مقاومت، این پیروزی را رقم زد.

 

رضایی افزود: ۸۰ درصد از کشور سوریه و ۶۰ درصد از عراق در اشغال نیروهای داعش بودند اما با عوامل مذکور و انسجام بین نیروهای محور مقاومت و حضور جمهوری اسلامی ایران به عنوان نقش اصلی، بساط داعش برچیده شد.

 

وی تصریح کرد: آمریکائی‌ها و هم‌پیمانش که از این گروه حمایت می‌کردند، ضربه سنگینی خوردند و به شدت عصابی خواهند بود و این موضوع بار دیگر استکبار را تحقیر کرد.

 

رضایی افزود: ایران به عنوان یک قدرت جهانی و برتر، بار دیگر قدرت خود را به رخ دشمنان کشید و همیشه نیز در برابر توطئه‌های دشمنان استوار خواهد ایستاد و آنها را شکست خواهد داد.

 

وی با اشاره به اینکه تقابل جبهه حق و باطل ادامه خواهد داشت، گفت: آمریکا دست از دشمنی با ایران برنخواهد داشت اما ایران همچنان ایستاده است.

 

رضایی بیان کرد: این شکست‌ها آمریکا را ضعیف کرده است و روز به روز بر قدرت ایران و جبهه اسلام اضافه می‌کند.

انتهای پیام/

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *