تاریخ انتشار خبر : 1396/09/04 12:14| کدخبر : 9936

فرمانده ناحيه مقاومت سپاه خمين

حضور بسیج یک فرصت اجتماعی بی نظیر برای کشور است

حضور بسیج یک فرصت اجتماعی بی نظیر برای کشور است

فرمانده ناحيه مقاومت سپاه خمين گفت: در انديشه امام راحل(ره) بسيج يک نهاد اجتماعي با ابعاد متعدد است و فقط سازماني نظامي نيست بلکه براي پاسخگويي نيازهاي اساسي و حياتي جامعه با اجزاي ديگر نظام هماهنگي دارد.


سرهنگ پاسدار عليرضا براتعلي فرمانده ناحيه مقاومت سپاه خمین در گفتگو با خبرنگار خمين نيوز به مناسبت گراميداشت هفته بسيج با اشاره به اهميت تشکيل اين نهاد مقدس گفت: تشکيل بسيج مستضعفان به فرمان امام خميني(ره) در سال 1358 يکي از ضروريات بود و ايشان با درک عميق و وسعت دورانديشي که داشتند، ضرورت تشکيل اين نهاد مقدس و شجره طيبه را اعلام کردند.


وي بيان کرد: در انديشه امام راحل(ره) بسيج يک نهاد اجتماعي با ابعاد متعدد است که در اين نگرش بسيج فقط سازمان نظامي نيست بلکه نهادي وسيع و پاسخگوي نيازهاي اساسي و حياتي جامعه است که با اجزاي ديگر نظام چنان هماهنگي و پيوند دارد که انفصال آن جز با انحلال جامعه اسلامي متصور نيست.


براتعلي با اشاره به تلاش‌هاي خالصانه و مجاهدانه بسيجيان اقشار مختلف در سنگر بسيج افزود: هفته بسيج بهانه‌اي است براي تقدير از تلاش‌هاي مجاهدانه و خالصانه بسيجيان، که در سنگر بسيج خدمت مي‌کنند.


وي همچنين به جبهه مقاومت علیه داعش اشاره و بیان کرد: پیروزی ياران و ياوران ولايت، سربازان و بسيجيان ولي امر مسلمين که شجاعانه و با عشق به اهل بيت(ع) در جبهه دفاع از حريم حضرت زينب(س) و انزوا و نابودي گروه تکفيري و تروريستي داعش در سوريه و عراق در واقع شکست سردمداران کفر و ظلم در دنيا را به ارمغان آورد و يک‏بار ديگر قدرت معنوي و دفاعي شيعيان و مسلمانان منطقه به ويژه کشور اسلامي ايران به فرماندهي سردار حاج قاسم سليماني را به منصه ظهور رساندند.


فرمانده ناحيه مقاومت سپاه خمين، ديدار با امام جمعه، خانواده‌هاي معظم شهدا، تجليل از بسيجيان نخبه در رده‌هاي مقاومت، گلباران قبور شهدا، گردهمايي حلقات صالحين در مصلی و شرکت در نمازجمعه، همايش بسيجيان روز 5 آذر در مصلی، نمايش صلابت، قدرت دفاعي و رزمي در انجام ماموريت‌هاي مختلف بسيج با حضور مسئولين و مديران و خانواده‌هاي معظم شهدا، افتتاح پروزه‌هاي عمراني بسيج سازندگي، اعزام اکيپ‌هاي جهادي به مناطق و محله‌هاي محروم و ارائه خدمات بهداشتي و درماني را از جمله برنامه های هفته بسیج خواند.

انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *