تاریخ انتشار خبر : 1396/09/11 08:33| کدخبر : 9961

مسئول سایبری بسیج دانشجویی دانشگاه اراک:

حاصل تفکر غیرانقلابی گسترش خوی اشرافی گری است/ قوه قضائیه با مفسدین برخورد قاطع و علوی داشته باشد

حاصل تفکر غیرانقلابی گسترش خوی اشرافی گری است/ قوه قضائیه با مفسدین برخورد قاطع و علوی داشته باشد
مسئول سایبری و فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه اراک گفت: حاصل تفکر غیرانقلابی گسترش خوی اشرافی گری و عقب راندن و کوبیدن مردم مظلوم کشور است.

به گزارش خمین نیوز؛ به نقل از نسل فردا؛ رضا بداغی مسئول معاونت سایبری و فضای مجازی بسیج دانشجویی دانشگاه اراک در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه خمین با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت و پایان شجره خبیثه داعش گفت: وعده الهی مانند همیشه محقق شد و حق بر باطل پیروز گشت و ما این پیروزی را مدیون خون شهدای مدافع حرمی هستیم که درس‌خوانده مکتب حسینی و انقلابی بودند نه کسانی که درس‌خوانده مکاتب غربی و لیبرالی هستند و راه‌حل مشکلات کشور و منطقه را فقط مذاکره و گردن‌کج کردن نزد استکبار می‌دانند و در امتحان‌های کشور مردود شده اند.

با برجام آنچه با خون‌دل به‌دست‌آمده بود دودستی تقدیم شد

 

 وی به اهتمام چندین ساله دولت بر مسئله برجام اشاره و تصریح کرد: قرار بود کلیه تحریم‌ها برداشته شود و وضع معیشت مردم تغییر کند اما فقط آن چیزی که با خون‌دل به دست آورده بودیم دودستی تقدیم شد و به قول رئیس بانک مرکزی تقریبا هیچ به دست آوردیم! و جالب‌تر آنکه نه‌تنها هیچ تحریمی برداشته نشد بلکه ماهی دو بار هم تحریم شدیم.

 

حاصل تفکر غیرانقلابی گسترش خوی اشرافی گری است

 

بداغی خاطرنشان کرد: حاصل تفکر غیرانقلابی، گسترش خوی اشرافی گری و عقب راندن و کوبیدن مردم مظلوم کشور است؛ حاصل تفکر غیرانقلابی این است که بجای کمک‌رسانی فوری به زلزله‌زدگان مظلوم استان کرمانشاه، مسکن مهر کوبیده شود و دولت قبل را مقصر ۴۲۰ جان باخته این زلزله بدانند.

 

وی ضمن انتقاد از عملکرد وزیر راه در زلزله اخیر گفت: وزیر مسکن و شهرسازی بعد از یک هفته با حس طلبکاری و دست‌به‌جیب به مناطق زلزله زده سفر می‌کند و در عوض کمک و ارایه تسهیلات به مردم، می گوید ما قیم مردم برای ساخت مسکن نیستیم؛ پس وظیفه شما به عنوان سکان دار این وزارتخانه چیست؟

 

مسئول سایبری بسیج دانشجویی دانشگاه اراک ادامه داد: معاون اول رئیس‌جمهور با بی‌احترامی تمام با کفش وارد چادرهای زلزله‌زدگان می‌شود و درنهایت بعد از ۲۰ روز از زلزله هیچ کمک قابل‌توجهی از سمت دولت مشاهده نشد و اگر نبودند مردم دلسوز و نبود کمک‌های مردمی و نیروهای خودجوش و خدمات ارزنده ارتش و سپاه و موکب‌های مردمی، تعداد تلفات این حادثه‌ی تلخ بیش از وضع موجود بود.

 

برخی داغ مردم مصیبت‌زده را خرج دعواهای کثیف سیاسی کردند

 

بداغی با اشاره به اینکه عده‌ای با کوچکترین اتفاق با تسویه حساب های سیاسی مردم را بازی می دهند گفت: آنان که داغِ مردم مصیبت‌زده را خرج دعواهای کثیف سیاسی خود می‌کنند، بدانند یا ندانند خروجی کارشان جز خیانت به کشور و انقلاب و مردم نیست و ببینند که چگونه برای رسانه‌های ضد دین، خوراکِ رسانه‌ای آماده کرده‌اند.

 

بسیج امتحان خود را در عرصه‌های مختلف پس داده است

 

وی با تاکید بر اینکه شجره طیبه بسیج امروز مورد هجمه‌های سهمگین داخلی و خارجی است گفت: بسیج امتحان خود را در عرصه‌ها مختلف جهاد و شهادت با کارنامه درخشان ۸ سال دفاع مقدس، در عرصه علم و تکنولوژی با پیشرفت در علوم نانو، پزشکی، موشکی، هسته‌ای، در عرصه خدمت گذاری با اردوهای پربرکت جهادی در مناطق محروم پس داده است و امروز در جبهه دفاع از حرم عمه سادات و دفاع از مظلومین جهان اسلام این تفکر بسیجی است که فتوحات سوریه و عراق و لبنان و یمن را رقم‌زده است.

 

قوه قضائیه با مفسدین برخورد قاطع و علوی داشته باشد

 

مسئول سایبری بسیج دانشجویی دانشگاه اراک با اشاره به اینکه دشمن تنها از راه ایجاد اختلاف در کشور به دنبال دست‌یابی به مقاصد خود است گفت: درست است که گاهی اوقات خبر اختلاس و فسادهای اقتصادی توسط همین جریان غیرانقلابی، دل‌ رنجور شما مردم را می‌آزارد اما این مملکت مسئول دلسوز و متدین کم ندارد.

 

وی ادامه داد: از همین تریبون از قوه‌ی محترم قضاییه درخواست می‌کنیم هرچه سریع‌تر با مفسدین اقتصادی، نجومی بگیرانی که خون این مردم را در شیشه کرده‌اند، برخورد قاطع و علوی داشته باشد.

 

عده ای کم کاری خود را به اصل نظام و رهبری نسبت می دهند

 

بداغی با اشاره به اینکه عده ای کم‌کاری و بی‌مسئولیتی خود را به اصل نظام و رهبری نسبت می دهند خاطرنشان کرد: اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی و حاصل تفکر انقلابی و ولایتمدار نه دزدی، نه اختلاس، نه کم‌کاری، نه اشرافی گری و نه بی‌مسئولیتی است و مشکلات دولت‌ها باید به همان دولت نسبت داده شود.

انتهای پیام/

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *