تاریخ انتشار خبر : 1396/10/10 09:22| کدخبر : 10096

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس

تجمعات نگران کننده نیست،مراقب فتنه اصلی آمریکا باشیم/مسئولین برای مشکلات مردم چاره‌اندیشی کنند

تجمعات نگران کننده نیست،مراقب فتنه اصلی آمریکا باشیم/مسئولین برای مشکلات مردم چاره‌اندیشی کنند
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:دشمنان ایران به خصوص آمریکا پس از شکست‌های پی‌در‌پی در مقابل ایران و جبهه مقاومت، دچار بحران شده‌ و با تلاش برای ایجاد اغتشاش در داخل کشور سعی بر انتقام دارند،چنین اعتراضات و تجمعاتی نگران کننده نیست.

محمدابراهیم رضایی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خمین نیوز،با اشاره به اعتراضات و تجمعات روز گذشته و تلاش برخی از معاندین برای ایجاد اغتشاش در کشور گفت: دشمنان ایران به خصوص آمریکا پس از شکست‌های پی‌در‌پی در مقابل ایران و جبهه مقاومت، دچار بحران شده‌ و با تلاش برای ایجاد اغتشاش در داخل کشور سعی بر انتقام دارند.

 

رضایی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران یکی از موانع پیش روی سیاست های استکباری آمریکا و هم‌پیمانان این کشور خصوصا عربستان است و برای رهایی از سرخوردگی ناشی از شکست های منطقه ای، آن‌ها را وادار به عکس‌العمل به موضوعات داخلی ایران کرده است.

 

وی افزود: آمریکا با وجود شکست‌های اخیر و ناتوانی در برابر جمهوری اسلامی ایران، سعی دارد با دامن‌زدن به ناهنجاری های اجتماعی در کشور و تحریک سران فتنه در داخل ایران ناآرامی ایجاد کند، که موفق نخواهد شد.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: چنین اعتراضات و تجمعاتی نگران کننده نیست، بلکه باید مراقب فتنه‌ اصلی آمریکا، که همان ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است، باشیم.

 

مسئولین باید برای حل مشکلات مردم چاره‌اندیشی کنند

 

رضایی، متذکر شد: مسئولین، باید برای رفع مشکلات مردم چاره‌اندیشی کنند و در این راستا با یکدیگر متحد باشند تا کشور از این دست مسائل رهایی یابد.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، خاطرنشان کرد: جلوگیری از ایجاد فتنه و نا‌امیدی دشمن نیازمند هوشیاری و بصیرت همگانی است، چرا که دشمن سعی دارد با ورود به حوزه اعتراضات، به اهداف خود که همان ضربه‌زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است، برسد.

انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *