تاریخ انتشار خبر : 1396/10/15 13:56| کدخبر : 10115

امام جمعه خمین

مردم و مسئولین در برابر دشمن با یکدیگر متحد هستند/مسئولین به مشکلات مردم رسیدگی کنند

مردم و مسئولین در برابر دشمن با یکدیگر متحد هستند/مسئولین به مشکلات مردم رسیدگی کنند

امام جمعه خمین گفت: دشمنان این نظام احمق هستند و خیال می‌کنند با چنین کارهایی می‌توانند این نظام را ساقط کنند اما باید بدانند که مردم، نیروی انتظامی، بسیج و دیگر نهادها و اقشار مختلف جامعه اجازه ضربه زدن به جمهوری اسلامی را به دشمن نمی‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری خمین نیوز؛ حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی، امام جمعه شهرستان خمین امروز در خطبه‌های نماز جمعه خمین با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: دشمن از جمهوری اسلامی ایران زخم خورده است و به همین خاطر سعی بر ضربه زدن به انقلاب اسلامی دارد.


وی اظهار کرد: دشمن با هر توطئه‌ای سعی دارد تا نظام جمهوری اسلامی ایران را ساقط کند و از هر فرصتی و با کمک عوامل خود در داخل کشور، استفاده می‌کند تا به اهداف خود برسد.


حسینی بیان کرد: عملکرد نامناسب مسئولین نیز، یکی دیگر از عوامل بوجود آمدن این اعتراضات بود و به آن دامن زد.


وی تصریح کرد: برخی از مسئولین به انقلاب اعتقادی ندارند و برخی نیز به خوبی کار خود را انجام نمی‌دهند، که موجب نارضایتی مردم شده است.


امام جمعه خمین ادامه داد: مسئولین باید به مشکلات مردم رسیدگی و مسائل آنها را پیگیری کنند تا نارضایتی مردم را به دنبال نداشته باشد.


حسینی گفت: معترضین به عملکرد مسئولین نیز، می‌توانستند طوری دیگری عمل کنند و با تجمعات قانونی و شعارهای بهتر، اعتراض خود را اعلام کنند تا دشمن نتواند از اعتراضات، سوء استفاده کند.


وی افزود: دشمن با استفاده از شبکه‌های اجتماعی و عوامل خود فروخته و دین ستیز خود در کشور، از اعتراضات سوء استفاده کرد و برخی از مساجد و مصلی‌ها را آتش زد و اموال عمومی را تخریب کرد.


حسینی بیان کرد: طبق روایات، دشمنان این نظام احمق هستند و خیال می‌کنند با چنین کارهایی می‌توانند این نظام را ساقط کنند اما باید بدانند که مردم، نیروی انتظامی، بسیج و دیگر نهادها و اقشار مختلف جامعه اجازه ضربه زدن به جمهوری اسلامی را به دشمن نمی‌دهند.


وی اظهار کرد: مشکلات داخلی کشور ربطی به دشمن ندارد چرا که با وجود اعتراضات مردم نسبت به عملکرد مسئولین، همه در برابر دشمن متحد هستند و حاضر هستند برای این نظام جان بدهیم.


خطیب نماز جمعه خمین در ادامه با اشاره به فرمان کشف حجاب، گفت: ملت ایران در برابر این قانون ایستادند و شهید دادند و اکنون نیز تحت هیچ شرایطی نمی‌گذارند تا به دین خدشه‌ای وارد شود و از حجاب اسلامی در کشور دفاع می‌کنند.


حسینی در بخشی دیگر از صحبت‌های خود به شهدای دانشجو اشاره کرد و حفظ و پایداری نظام جمهوری اسلامی را مدیون شهدای این مرز و بوم خواند.


انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *