تاریخ انتشار خبر : 1396/10/20 12:01| کدخبر : 10137

فرماندار خمین

عدم تکمیل ورزشگاه یک هزار نفری خمین پس از 10 سال/ خمین ظرفیت برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی را دارد

عدم تکمیل ورزشگاه یک هزار نفری خمین پس از 10 سال/ خمین ظرفیت برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی را دارد

فرماندار خمین گفت: نزدیک به 10 سال است که ورزشگاه یک هزار نفری شهرستان خمین، نیمه‌کاره مانده است و تاکنون مسئولین مربوطه اقدام خاصی انجام نداده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری خمین نیوز، سیدمهدی ساداتی، فرماندار شهرستان خمین امروز در جلسه هماهنگی شورای ورزش همگانی، با اشاره به ظرفیت بالای خمین در بحث ورزش گفت: شهرستان خمین از جمله شهرهای کشور است که در برخی از رشته‌های ورزشی در سطح ملی و بین‌المللی، دارای ورزشکارانی است که برای شهرستان افتخارآفرینی کرده‌اند.

 

وی اظهار کرد: این شهرستان همچنین، میزبان برخی از رشته‌های ورزشی، از جمله رزمی در سطوح مختلف استانی، ملی و مسابقات کشوری دانش‌آموزی و همچنین مسابقات شطرنج بین‌المللی، بوده است که برای توسعه بیشتر در این امر، نیاز به زیرساخت‌های بیشتری است.

 

ساداتی در ادامه با انتقاد از عدم تکمیل ورزشگاه یک هزار نفری شهرستان گفت: نزدیک به 10 سال است که این ورزشگاه نیمه‌کاره مانده است و تاکنون مسئولین مربوطه اقدام خاصی انجام نداده‌اند.

 

وی بیان کرد: با توجه به جلساتی اخیر در رابطه با این موضوع، طبق وعده مدیرکل ورزش و جوانان استان، قرار بود این ورزشگاه برای دهه فجر امسال افتتاح شود، که هنوز کاری انجام نشده است.

 

فرماندار خمین تصریح کرد: شهرستان خمین برای برگزاری مسابقات بیشتر در سطوح مختلف استانی، ملی و بین‌المللی، نیازمند زیرساخت‌های ورزشی است که تکمیل این ورزشگاه کمک بسیاری به تکمیل این زیرساخت‌ها می‌کند.

 

ساداتی همچنین به وجود استخر شنای بیشتر در شهرستان اشاره کرد و افزود: وجود تنها یک استخر برای شهرستان کافی نیست و همچنین می‌طلبد یک استخر ویژه بانوان، در شهر ساخته شود.

 

در ادامه امجدی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمین گفت: با توجه به قراردادی که با پیمانکار ورزشگاه یک هزار نفری بسته شده است، این پیمانکار موظف است تا فعالیت خود را تا دو هفته آینده شروع کند تا بتوان به زودی از این ورزشگاه برای مسابقات مختلف استفاده کرد.

 

وی همچنین به برگزاری برنامه صبح و نشاط در شهرستان اشاره و بیان کرد: این برنامه قرار است در اردیبهشت ماه سال آینده در خمین برگزار شود، که نیازمند همکاری دستگاه‌های مربوطه، برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر این برنامه است.

 

انتهای پیام/م

سجاد حسینی
با سلام
جناب آقای فرماندار خود شما بهتر می دانید عیب کار کجاست لطفا آن را بگویید.
نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *