تاریخ انتشار خبر : 1396/10/21 09:21| کدخبر : 10141

رئیس اداره ثبت احوال خمین خبر داد؛

صدور بیش از 46 هزار کارت هوشمند ملی در خمین

صدور بیش از 46 هزار کارت هوشمند ملی در خمین

رئیس اداره ثبت احوال خمین گفت: از ابتدای اجرای طرح تا کنون، بیش از 46 هزار کارت‌ هوشمند ملی افراد واجد شرایط، در شهرستان خمین صادر شده است.

مریم باقری، رئیس اداره ثبت احوال شهرستان خمین در گفتگو با خبرنگار خمین نیوز با اشاره به صدور کارت‌های هوشمند ملی در خمین گفت: از ابتدای اجرای طرح تا کنون، بیش از 50 درصد از کارت‌های هوشمند ملی افراد واجد شرایط، در شهرستان خمین صادر شده است.


وی اظهار کرد: 82 هزار نفر در خمین واجد شرایط برای صدور کارت هوشمند ملی هستند، که تا کنون 46هزار و 196 کارت صادر شده است.


یاقری ادامه داد: 2 مرکز ثبت احوال و اداره پست و همچنین 3 دفتر پیشخوان دولتی، روزانه با ظرفیت 300 نفر، آماده ثبت نام برای صدور کارت هستند که در حال حاضر روزانه در این 5 مرکز، حدود 200 نفر ثبت نام می‌کنند.


وی بیان کرد: هزینه پیش ثبت نام رایگان است و افراد می‌توانند خودشان از طریق سایت www.ncr.ir پیش ثبت نام کنند و یا از طریق دفاتر صدرو کارت، پیش ثبت نام را به صورت رایگان انجام دهند.


باقری افزود: متقاضیان فرصت دارند تا پایان سال جاری برای صدور کارت هوشمند ملی اقدام کنند چرا که در سال آینده افرادی که تاریخ انقضای کارت آنها گذشته باشد، کارت آنها ابطال می‌شود و برای انجام امور اداری و یا هر کاری که نیازمند ارائه کارت ملی است، به مشکل برخواهند خورد.


رئیس اداره ثبت احوال خمین تصریح کرد: متقاضیان سعی کنند، ثبت نام خود را زودتر انجام دهند تا در روزهای پایانی سال برای ثبت نام به مشکل برنخورند.


انتهای پیام/م


نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *