تاریخ انتشار خبر : 1396/11/02 08:51| کدخبر : 10182

ریزش چاه در خمین جان مقنی را گرفت

ریزش چاه در خمین جان مقنی را گرفت

مقنی 55 ساله‌ای اهل روستای ورچه از توابع شهرستان خمین، حین انجام کار در روستای استهلک به دلیل ریزش چاه، جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری خمین نیوز فرد 55 ساله‌ای اهل روستای ورچه از توابع شهرستان خمین به دلیل ریزش چاه، جان خود را از دست داد.


مهدی کمانی، مسئول خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری خمین در گفتگو با خبرنگار خمین نیوز در این باره گفت: ساعت 11:34 صبح دیروز، ریزش چاه و گرفتار شدن فردی در داخل چاه به این مرکز اطلاع داده شد.


وی اظهار کرد: ساعت 12 نیروهای آتشنشانی به محل رسیدند و کار خود را به کمک سه مقنی شروع کردند که به دلیل ارتفاع 85 متری چاه و ریزش آوار زیاد بر سر مقنی، آواربرداری تا ساعت 10:34 شب طول کشید که پس از تلاش چندین ساعته، جنازه این مقنی به بیرون از چاه منتقل شد.


کمانی بیان کرد: احتمال ریزش چاه و همچنین برخورد با سنگ بزرگی که بر سر فرد مورد نظر افتاده بود، باعث شد تا کار آوار برداری به طول انجامد.


وی افزود: در حین انجام کار یکی از مقنی‌ها، که اهل اصفهان بود و به درخواست شهرداری قورچی‌باشی به آنجا آمده بود، نیز مصدوم شد.


کمانی گفت: برخی از مسئولین از جمله شهرداران خمین و قورچی‌باشی، نماینده دادستان، مامورین نیروی انتظامی،  بخشدار کمره و همچنین اورژانس شهرستان در محل حضور داشتند.


انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *