تاریخ انتشار خبر : 1396/11/18 19:00| کدخبر : 10238

سردار اهوازیان

عزت و سربلندی؛ ارمغان انقلاب اسلامی برای کشور ایران/مسئولان از شهدا الگو بگیرند

عزت و سربلندی؛ ارمغان انقلاب اسلامی برای کشور ایران/مسئولان از شهدا الگو بگیرند
فرمانده قرارگاه نصرت در دوران دفاع مقدس گفت: انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی(ره) به وقوع پیوست و عزت و سربلندی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.

به گزارش پایگاه خبری خمین نیوز،سردار عبدالفتاح اهوازیان، فرمانده قرارگاه نصرت در دوران دفاع مقدس عصر امروز در یادواره شهدای افلاکیان خاکی در شهرستان خمین گفت: با توجه به حقارت‌هایی که به مردم ایران از طرف آمریکا، با قوانینی از جمله کاپیتولاسیون تحمیل شد، کشور ایران به انقلابی نه از نوع صنعتی بلکه از نوع فرهنگی احتیاج داشت تا از این حقارت نجات پیدا کند.

 

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی(ره) به وقوع پیوست و عزت و سربلندی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.

 

اهوازیان بیان کرد: این انقلاب برکات زیادی را به همراه داشت از جمله اینکه افرادی در این راه شهید شدند که با این انقلاب بصیرت و آگاهی نسبت به زمان و ولایت خود کسب کردند و در راه اسلام جان دادند.

 

وی افزود: این فرهنگ شهادت، ایثار و فداکاری، نسل به نسل به جوانان امروز منتقل شده است که می‌توان نمونه آن را در شهدای مدافع حرم دید.

 

اهوازیان تصریح کرد: برخی از رفتن مدافعان حرم در قبال دریافت پول به سوریه دم می‌زنند اما مدافعان حرم با وجود اینکه به خانواده خود دلبستگی داشتند اما برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) و پیروی از ولایت، جان خود را فدا کردند.

 

وی گفت: امروز مسئولان باید همچون شهدا عمل کنند و از آنها یاد بگیرند چرا که شهدا تنها برای خدا کار می‌کردند و از راه ولایت منحرف نشدند.

 

اهوازیان افزود: برخی از مسئولان با وجود اینکه خود رزمنده بودند اما نسبت به زمان خود بی بصیرتی نشان دادند و رفتاری نشان دادند که بر روی مردم تأثیر گذاشته است.

 

وی تصریح کرد: امروز ایرانیان علمدار مبارزه با استکبار هستند و انقلابی که امام(ره) برای ما به ارمغان آورد باعث شد که امریکا نتواند مثل زمان شاه هر غلطی بکند.

 

اهوازیان ادامه داد: ما وظیفه داریم تا با کمک مشعلی که شهدا بر دستان ما داده‌اند بصیرت افزایی کنیم و راه آنها را ادامه بدهیم.

 

وی افزود: این کشور حاصل خون شهدا است و شهدا با جان و خون خود آن را از چنگ دشمن نجات دادند، پس مسئولان باید به هر قیمتی از آن دفاع کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *