تاریخ انتشار خبر : 1396/11/20 14:00| کدخبر : 10244

امام جمعه خمین

مردم در راهیپمایی 22 بهمن علاقه خود به نظام اسلامی را نشان می دهند/ مردم و مسئولین در برابر دشمنان متحد هستند

مردم در راهیپمایی 22 بهمن علاقه خود به نظام اسلامی را نشان می دهند/ مردم و مسئولین در برابر دشمنان متحد هستند

امام جمعه خمین گفت: مردم تا پای جان و با تمام توان پای این نظام ایستاده‌اند و این را در راهپیمایی 22 بهمن به جهان نشان خواهند داد، همانطوری که در سال‌های قبل این امر را ثابت کردند.

به گزارش پایگاه خبری خمین نیوز؛ حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی، امام جمعه شهرستان خمین در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به روز 22 بهمن گفت: 22 بهمن بهترین روز برای مردم کشور ما و انقلابیون و متدینین است، چرا که بیش از هزار سال بود كه اسلام از صحنه حكومت دور بود و با پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر حكومتی مبتنی بر اسلام و قرآن حاكمیت یافت.


وی اظهار کرد: مردم تا پای جان و با تمام توان پای این نظام ایستاده‌اند و این را در راهپیمایی 22 بهمن به جهان نشان خواهند داد، همانطوری که در سال‌های قبل این امر را ثابت کردند.


حسینی با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت: قبل از انقلاب و در حکومت 50 ساله پهلوی، ایران وابسته به آمریکا و انگلیس بود و آنها برای ایران تصمیم می‌گرفتند و با وجود اینکه در کشور ثروت زیادی وجود داشت اما پیشرفتی حاصل نشد.


وی تصریح کرد: به عنوان مثال، قبل از انقلاب تنها 5 شهر و یک روستا گازکشی شده بودند اما امروز با پیروزی انقلاب اسلامی، هفتصد شهر و 6600 روستا از نعمت گاز برخوردار هستند.


حسینی ادامه داد: عده‌ای امروز پیشرفت‌های بعد از انقلاب را منکر می‌شوند در حالی که خودشان در انقلاب هیچ نقشی نداشته‌اند، این افرد انسان‌های خود فروخته و غرب‌گرا هستند.


وی بیان کرد: باید پیشرفت‌های بعد از انقلاب و قبل از انقلاب برای مردم گفته و مقایسه شود تا همه به برکات پیروزی انقلاب اسلامی ایران پی ببرند.


امام جمعه خمین در بخش دیگری از سخنان خود به کشف حجاب بعضی از زنان و دختران اشاره کرد و افزود: این زنان افرادی غرب‌زده و فریب خورده هستند چرا که با اینکار با فرهنگ این انقلاب، فرهنگ ایرانی و همچنین فرهنگ شهدا که برگرفته از سیره اهل بیت(ع) است، مباره می‌کنند.


حسینی گفت: زنان در جمهوری اسلامی ایران آزاد هستند، که می‌توان به فعالیت آنها در زمینه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی و دیگر موارد اشاره کرد اما این نظام، اجازه بی‌بند و باری را به کسی نخواهد داد چرا که ایران یک کشور اسلامی است.


وی همچنین به موضع‌گیری رئیس جمهور در برابر دشمنان اشاره و بیان کرد: رئیس جمهور موضع‌گیری خوبی در مسائل هسته‌ای، نظامی و موشکی کشور در برابر دشمنان کرد که دشمن باید این را بداند که مردم و مسئولین در برابر دشمنان با یکدیگر متحد هستند.


حسینی در خطبه‌های نماز جمعه به گرامیداشت ۲۰ بهمن سالروز عملیات غرورآفرین والفجر ۸ و روز حفاظت اطلاعات در سپاه و همچنین شکست حکومت نظامی توسط امام خمینی(ره) اشاره کرد.


انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *