تاریخ انتشار خبر : 1396/11/22 12:33| کدخبر : 10249

امام جمعه خمین

انقلاب اسلامی بدون وابستگی به قدرت‌های جهان به پیروزی رسید/ مسئولین به فرمایشات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند

انقلاب اسلامی بدون وابستگی به قدرت‌های جهان به پیروزی رسید/ مسئولین به فرمایشات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند

امام جمعه خمین گفت: انقلاب اسلامی، تنها انقلابی است که بدون وابسته به قدرت‌های جهان با رهبری مردی فرزانه، که بر همه مراجع ارجعیت دارد، به پیروزی رسید.

به گزارش پایگاه خبری خمین نیوز؛ حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی امام جمعه شهرستان خمین در جمع راهپیمایی کنندگان 22 بهمن در خمین، با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی گفت: 22 بهمن روز پیروزی جبهه حق علیه باطل بود، که برای ملت ایران بهترین روز است.


وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری پیش‌بینی کرده بودند، مردم حضور چندین برابری نسبت به سال‌های گذشته در راهپیمایی 22 بهمن داشتند.


حسینی اظهار کرد: انقلاب اسلامی، تنها انقلابی است که بدون وابسته به قدرت‌های جهان با رهبری مردی فرزانه، که بر همه مراجع ارجعیت دارد، به پیروزی رسید.


وی بیان کرد: امام خمینی(ره) این انقلاب را با استقلال کامل شروع کرد و به پیروزی رساند این در حالی است که در جاهای دیگر پیروزی انقلاب‌ها، وابسته به قدرت‌های برتر است.


حسینی افزود: بعد از انقلاب، دشمن با کمک منافقین در کشور، توطئه‌های خود را علیه جمهوری اسلامی ایران شروع کرد و تحریم‌های ظالمانه خود را از سال 59 بر ایران اعمال کرد و خیلی از بزرگان و علمای کشورمان را ترور کردند، اما مردم در مقابل آنها ایستادند و آنها را شکست دادند.


وی تصریح کرد: کشور بعد از انقلاب پیشرفت‌های بی‌نظیری در عرصه‌های مختلف از جمله، تکنولوژی نانو، هسته‌ای، نظامی و دیگر موارد بدون وابسته به کشورهای بیگانه و با تکیه بر توان داخلی بدست آورده است که نباید فراموش شود.


امام جمعه خمین افزود: آمریکا به دنبال تغییر نقشه خاورمیانه است که حتی عراق را اشغال و به سوریه و یمن حمله کرد اما ایران با رهبری امام خامنه‌ای، آنها را شکست داد و آمریکا و همپیمانش را به ذلت کشاند.


حسینی ادامه داد: بیرون کردن دشمنان از عراق و سوریه، تقویت حماس، تربیت افرادی چون سید حسن نصرالله و دیگر موارد با راهنمایی‌های مقام معظم رهبری انجام گرفته است که دشمنان نیز به آن اعتراف می‌کنند.


وی گفت: دشمنان درصدد هستند تا با اغتشاشات و توطئه‌های مختلف، محبوبیت مقام معظم رهبری را در بین ملت ایران و در جهان کم کند اما باید بدانند با این کارها محبوبیت ایشان در بین همگان بیشتر می‌شود.


حسینی همچنین در ادامه با اشاره به مشکلات مردم گفت: قوای سه گانه باید به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش بدهند و به آنها جامه عمل بپوشانند تا مشکلات برطرف شود.


وی افزود: مقام معظم رهبری با برجام مخالفت کردند اما دولت گوش نداد، حال که دشمن بدعهدی کرده است، مسئولین باید گوش به فرمان رهبری باشند و با اجرای اقتصاد مقاومتی مشکلات مردم را حل کنند.


حسینی گفت: مردم همچون امروز، در عرصه‌های مختلف ایستادگی خود را در برابر دشمنان و وفاداری به نظام را نشان دادند حال نوبت مسئولین است که به وعده‌های خود عمل کنند.


انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *