تاریخ انتشار خبر : 1396/12/17 09:15| کدخبر : 10325

رئيس آموزش و پرورش خمين خبر داد:

آمادگی 6 واحد آموزشی به منظور پذیرایی از فرهنگیان در ایام نوروز

آمادگی 6 واحد آموزشی به منظور پذیرایی از فرهنگیان در ایام نوروز

رئيس آموزش و پرورش خمین گفت: با توجه به برنامه‌ريزي‌های انجام شده در راستاي خدمت‌رساني به مسافران فرهنگي نوروزي 6 واحد آموزشي در قالب 60 کلاس درس در اين شهرستان پيش بيني شده است

 

مهدي محمدي، رئيس آموزش و پرورش شهرستان خمين در گفتگو با خبرنگار خمين نيوز با اشاره به فرارسيدن ايام نوروز گفت: با توجه به برنامه‌ريزي‌های انجام شده در راستاي خدمت‌رساني به مسافران فرهنگي نوروزي 6 واحد آموزشي در قالب 60 کلاس درس در اين شهرستان پيش بيني شده است که این کلاس‌ها در حال آماده‌سازی به منظور پذیرایی از میهمانان نوروزی هستند.

وي بيان کرد: به منظور ارائه خدمات مناسب و با کيفيت به مسافران، فضاهاي اختصاص يافته براي رفاه مسافران مجهز به يخچال، تلويزيون، فرش، پتو و سيستم گرمايشي و سرايدار هستند و همچنين سرويس بهداشتي، حمام نيز با تجهيزات کامل در مدارس فراهم شده است.

محمدي اظهارکرد: اسکان نوروزي فقط به همکاران فرهنگي اختصاص دارد و از ساير اقشار پذيرش انجام نمي‌شود که فرهنگيان می‌توانند با مراجعه به سامانه اسکان آموزش و پرورش جهت رزرو، ثبت‌نام کنند.

وي با اشاره به اقدامات ستاد اسکان نوروزي اين اداره  گفت: ستاد اسکان فرهنگيان خمين از 28 اسفندماه سال‌جاري تا 14 فروردين سال 97 پذيراي مسافران فرهنگي نوروزي کشور است.

محمدي افزود: اردوگاه فرهنگي تربيتي امام خميني(ره) نيز براي اسکان مسافران نوروزي در نظر گرفته شده است.

وي اضافه کرد: در سال گذشته در  5 واحد آموزشي تعداد 500 خانوار در قالب سه هزار و 200 مسافر نوروزي اسکان داده شدند.

انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *