تاریخ انتشار خبر : 1396/12/21 09:11| کدخبر : 10343

رئیس اداره تعزیرات خمین

افزایش اکیپ‌های بازرسی در بازار شب عید/ با متخلفین برخورد می‌شود

افزایش اکیپ‌های بازرسی در بازار شب عید/ با متخلفین برخورد می‌شود

رئیس اداره تعزیرات خمین گفت: به منظور نظارت بیشتر بازار شب عید، 4 اکیپ بازرسی از مراجع بهداشت، اصناف، دامپزشکی، صنعت،معدن و تجارت و تعزیرات شهرستان، از پانزدهم اسفندماه تا پانزدهم فروردین 97 نظارت و بازرسی انجام می‌دهند.

سید مسعود موسوی، رئیس اداره تعزیرات شهرستان خمین در گفتگو با خبرنگار خمین نیوز با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز و افزایش خرید اجناس و کالاهای مختلف در بازار توسط شهروندان گفت: به منظور نظارت بیشتر بازار شب عید، 4 اکیپ بازرسی از مراجع بهداشت، اصناف، دامپزشکی، صنعت،معدن و تجارت و تعزیرات شهرستان، از پانزدهم اسفندماه تا پانزدهم فروردین 97 نظارت و بازرسی انجام می‌دهند.

وی بیان کرد: بازرسی از تمام صنوف، مراکز مختلف خدماتی و اقامتی به منظور جلوگیری از تخلفات گران‌فروشی و کم‌فروشی، کالاهای دخانی و قاچاق، تقلب و عدم صدور فاکتور و عدم ارائه فاکتور خرید،حراج کالا بدون مجوز اصناف و عدم رعایت بهداشت انجام می‌شود که در صورت مشاهده با فرد خاطی برخورد می‌شود.

موسوی افزود: درحال حاضر با توجه به افزایش خرید توسط مردم در بازار شب عید،  عمده نظارت اکیپ‌های بازرسی بر اصناف تمرکز دارد.

 موسوی به عملکرد این اداره از ابتدای سال‌جاری تاکنون اشاره کرد و گفت: در سال‌جاری 15 مورد گشت مشترک و یک‌صد مورد بازرسی انجام شد که در این بازرسی‌ها 40 مورد تخلف که بیشتر در صنف آرایشگران زنانه و مردانه بودند شناسایی و تذکر داده شدند.

وی ادامه داد: 25 پرونده قاچاق کالا شامل موتورسیکلت، مواد دخانی و توتون، باطری قلمی و تخمه آفتابگردان ،بررسی شده است، که 23 پرونده مختومه و 2 مورد در حال رسیدگی است.

موسوی بیان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، با شماره124 اداره اصناف، سامانه 137سازمان و شماره 08646338421 اداره تعزیرات این شهرستان تماس و اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/م

نام کامل :
پست الکترونیکی :
متن نظر:
کد را وارد کنید: *