هیچ‌کس حق مذاکره با بیگانگان در مورد توان دفاعی و موشکی را ندارد
تاریخ انتشار خبر : 1414 | کدخبر : 10319
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه وظیفه نیروهای مسلح ارتقاء توانمندی های دفاعی و موشکی است، گفت: هیچ کس حق مذاکره با بیگانگان در مورد توان دفاعی و موشکی را ندارد.

روحانی اصرار داشت از فرصت تبلیغات انتخابات برای کمک استفاده کنم
تاریخ انتشار خبر : 1414 | کدخبر : 10318
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: گاهی می‌گفتم نمی‌خواهم در تبلیغات باشم چون قرار نیست بمانم اما آقای روحانی بیشتر از همه اصرار داشتند که حتما باید از این فرصت استفاده و کمک کنی.

برخی اشکالات دوران تحریم مثل ارتباطات بانکی هنوز باقی مانده/ کمبود ارز نداریم/ مشکل موسسات غیرمجاز را تا آخر حل می‌کنیم
تاریخ انتشار خبر : 0303 | کدخبر : 10189
رئیس‌جمهور گفت: ما اشکالاتی از زمان تحریم داریم و این اشکالات برخی از بین رفته و برخی باقی مانده، از جمله مواردی که هنوز باقی مانده است مسئله ارتباط ما با بانک‌های منطقه و جهان است که این ارتباط هنوز به مرحله ایده‌ال نرسیده است.

«روحانی» امنیتی ترین رئیس‌جمهور ۴۰ سال گذشته/ رسانه های دولت در حال عادی سازی مذاکرات موشکی هستند/ درصورت نقض برجام دولت مکلف به خروج از برجام است
تاریخ انتشار خبر : 2727 | کدخبر : 10165
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: رسانه های دولت آرام آرام دارند مذاکره بر سر موضوع موشکی را عادی سازی می کنند.

ایران به تحریم‌های جدید آمریکا پاسخ می‌دهد/ نقض برجام پیگیری میشود
تاریخ انتشار خبر : 2323 | کدخبر : 10145
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای اعلام کرد که ضمن پیگیری نقض برجام توسط آمریکا ، به اقدامات اخیر این کشور در تحریم مقامات ایرانی به بهانه واهی پاسخ مناسب خواهد داد.

برخی از عناصر و اغتشاشگران ناآرامی های اخیر، شناسایی و دستگیر شدند
تاریخ انتشار خبر : 1212 | کدخبر : 10105
وزارت اطلاعات اعلام کرد که برخی از عناصر و اغتشاشگران معاند و محرکین ناآرامی های اخیر، شناسایی و تعدادی از آنها دستگیر شدند.

130 امضا پای طرح سوال از رئیس جمهور باقی است/ کسی امضایش را پس نگرفته؛ هیئت رئیسه مخالف است/ اعتراض ها نتیجه بی توجهی دولت است
تاریخ انتشار خبر : 1010 | کدخبر : 10097
نماینده مردم زنجان در مجلس با اشاره به جمع آوری 130 امضا برای طرح سوال از رئیس جمهور در خصوص رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری اظهارداشت: تا کنون 130 نفر از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی طرح سوال از رئیس جمهور را به جهت رسیدگی به وضعیت سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری امضا کرده اند و این طرح به هیات رئیسه ارائه شده است.

کردهای تحت حمایت آمریکا در شمال سوریه «ارتش» تشکیل دادند
تاریخ انتشار خبر : 0606 | کدخبر : 10080

یک فرمانده کُرد مدعی شد که کُردهای تحت الحمایه واشنگتن، گروه موسوم به «ارتش شمال سوریه» را تشکیل داده اند که وظیفه آن حمایت از مرزهای شمال این کشور خواهد بود.


کمیته «صیانت از آراء»؛ طرحی از پیش تعیین شده برای استارت کودتای رنگی در ایران
تاریخ انتشار خبر : 0606 | کدخبر : 10040
پژوهشگر مسائل سیاسی گفت: ۹ ماه قبل از انتخابات ۸۸ شایعه امکان بروز تقلب در نماز جمعه تهران، از سوی پدر آقازاده معروف، مطرح شد که پس از طرح این موضوع، که در اصل سناریویی آمریکایی بود کمیته «صیانت از آراء» برای جلوگیری از بروز تقلب در انتخابات تشکیل شد.

هیچ‌ شباهتی بین اعتدالگرایی آیت الله هاشمی و آقای روحانی وجود ندارد
تاریخ انتشار خبر : 0606 | کدخبر : 10077

محسن برخی اوقات به ما می‌گفت: اگر شهردار تهران شوم می‌توانم اتفاقات بزرگی در شهر رقم بزنم. با این وجود اغلب اعضای خانواده و به‌خصوص مادرم با شهردارشدن ایشان مخالف بودند.

قبلی بعدی
بالا